31-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 1 val. 35 min. 11 sek.

20-metė Živilė Vaiciukevičiūtė finišavo 56-a – 1 val. 41 min. 28 sek.

Brigita pusę distancijos įveikė 26-a, o Živilė – 62-a.

Neringa Aidietytė jau varžybų pradžioje pasitraukė iš kovos. 33-ejų metų ėjikė, kuriai, preliminariais duomenimis, sutraukė šlaunies raumenį, nepasiekė net pirmojo tarpinio finišo (2 km).

Iš viso startavo 74 sportininkės. Iš jų šešios buvo diskvalifikuotos, o penkios finišo nepasiekė.

Olimpine čempione tapo 2015 metų pasaulio čempionė kinė Hong Liu – 1 val. 28 min. 35 sek. Londono olimpiadoje ji buvo ketvirta.

Hong Liu

Sidabro medalį Rio de Žaneire pelnė meksikietė Maria Guadelupe Gonzalez (+2 sek.), o bronza atiteko kitai kinei – praėjusių metų pasaulio vicečempionei Xiuzhi Lu (+7 sek.).

N. Aidietytei ir B. Virbalytei-Dimšienei tai buvo jau antrosios olimpinės žaidynės. Brigita Londone finišavo 25-a, o Neringa – 38-a. Ž. Vaiciukevičiūtė – olimpinių žaidynių debiutantė.

B. Virbalytė-Dimšienė praėjusių metų pasaulio čempionate užėmė septintą vietą.