Nors pirmus žaidynių susitikimus abi komandos pralaimėjo, geresnės nuotaikos buvo brazilai. Jie pirmame mače atsilikdami 30 taškų skirtumų sugebėjo pasivyti Lietuvą ir garbingai pralaimėjo 76:82.

Tuo metu patyrę ispanai kiek netikėtai nusileido jaunai ir ambicingai Kroatijos ekipai 70:72, kai paskutinę sekundę Dario Šaričius blokavo Pau Gasolio metimą iš po krepšio.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo ispanams (4:2), bet brazilai netrukus atsigavo ir pabėgo nuo varžovų (7:4, 11:8, 16:10). Aistringai palaikoma savo žiūrovų Brazilija laimėjo pirmą 10 min. atkarpą (18:13).

Antrame ketvirtyje Ispanija ėmė lipti šeimininkams ant kulnų (16:18, 17:20, 23:24). 17-ą min. ispanai pagaliau persvėrė santykį (28:27, 29:27, 31:29). Tačiau antro kėlinio pabaiga vėl priklausė Brazilijos komandai, kuri po 20 min. kovos pirmavo 3 taškų skirtumu (34:31).

Trečio kėlinio 3-ią min. brazilai įgijo rekordinę 9 taškų persvarą (42:33), bet ispanai sugebėjo priartėti (41:45). Antras aikštės šeimininkų spurtas buvo dar skaudesnis Europos čempionams ir jų deficitas pasiekė jau 10 taškų (43:53). Po 30 min. Brazilija pirmavo 8 taškais (53:45).

Lemiamo kėlinio pradžioje Brazilija turėjo 9 taškų pranašumą (57:48), bet likus 2 min. Sergio Llulas persvėrė santykį (64:63). Likus 23 sek. iki kėlinio pabaigos P. Gasolis, ispanams pirmaujant 65:64, nepataikė abiejų baudų, o Marcus Vinicius Marquinhosas pakartotinu metimu pelė du taškus (66:65). Ispanijai išsigelbėti liko 5 sek. Po minutės pertraukėlės S. Llulas atakavo iš baudos aikštelės, bet neįmetė. Rudy Fernadezas kamuolį atkovojo po varžovų krepšiu, bet baigėsi laikas... Ispanija pralaimėjo 65:66.

Rezultatas:

Brazilija (1/1) – Ispanija (0/2) – 66:65 (18:13, 16:18, 19:14, 13:20).

Brazilija: Marcelinho Huertas 11 (7 rez. perdav., 3/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), Marcus Vinicius Marquinhosas 10 (5 atk. kam., 5/8 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), Augusto Lima (10 atk. kam., 3/6 dvitaškiai, 3/3 baudos) ir Alexas Garcia po 9, Cristiano Felicio 7, Nene Hilario 6 (5 rez. perdav.) Leandro Barbosa ir Vitoras Benite po 4, Raulzinho Neto ir Guilherme Giovannoni po 3, Rafaelis Hettsheimeiris 0 taškų (9:17 min.). Rafaelis Luzas nežaidė.

Ispanija: Pau Gasolis 13 (10 atk. kam., 4 blk., 4/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/12 baudos), Sergio Llulas 11 (1/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/4 baudos), Sergio Rodriguezas 10 (5 rez. perdav., 1/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Rudy Fernandezas 8 (3 per. kam., 1/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/4 baudos), Nikola Mirotičius 6 (8 atk. kam., 2/4 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Juanas Carlosas Navarro ir Felipe Reyesas po 5, Victoras Claveras 4, Ricky Rubio 3 taškai (5 pražang). Jose Calderonas (11:38 min.) ir Alexas Abrinesas po 0 taškų.