A grupės kvalifikacinėse varžybose pirmavęs 20-metis Tomas Makarovas finale surinko 5196 taškus (964, 976, 1224, 1172, 860) ir tenkinosi tik 25-a vieta tarp 32-jų finalo dalyvių.

Europos jaunimo čempionu tapo 20-metis Dmytro Kirpulinskis. Jis surinko 5692 taškus ir 80 taškų aplenkę sidabro medalį iškovojusį 20-metį vengrą Robertą Kaszą bei 140 taškų trečioje vietoje likusį 21-erių metų čeką Davidą Svobodą.

Trečias Lietuvos penkiakovininkas 19-metis Olegas Naimušinas kvalifikacinėse varžybose surinko 3612 taškus ir liko paskutinis 29-as B grupėje. Bendroje įskaitoje O.Naimušinas aplenkė tik graiką Vasilį Florosą ir liko 56-as tarp 57-ių kvalifikacinėse varžybose dalyvavusių sportininkų.