E. Valverde yra dirbęs Barselonos „Espanyol“, „Villarreal“, „Valencia“ ir Bilbao „Atletic“ ekipose. Šį sezoną jo auklėtiniai iš Bilbao Ispanijos čempionate užėmė septintą vietą. Specialistas yra dirbęs ir graikų klube Pirėjo „Olympiakos“.

E. Valaverde „Barcoje“ pakeis Luisą Enriquę, kuris Katalonijos sostinėje dirbo 2014-2017 metais. L. Enrique su klubu tris kartus tapo Ispanijos čempionu, iškovojo tris šalies taures, laimėjo Čempionų lygos turnyrą ir UEFA Supertaurę bei tapo kkubų pasaulio čempionu. Šį sezoną „Barcelona“ Ispanijos pirmenybėse užėmė antrą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)