Mūsų šalies plaukikas nuotolį įveikė per 2 min. 1,17 sek. ir įvykdė pasaulio čempionato B normatyvą.

Tai trečiasis D. Margevičiaus aukso medalis Rumunijos pirmenybėse.

Danas Rapšys iškovojo savo antrąjį aukso medalį varžybose Rumunijoje. Lietuvis laimėjo 50 m plaukimo nugara rungtį – 25,71 sek.

Andrius Šidlauskas triumfavo 100 m plaukimo krūtine rungtyje ir pelnė trečiąjį aukso medalį. Jis distanciją įveikė per 1 min. 0,21 sek., pasiekė asmeninį rekordą ir antrą kartą įvykdė pasaulio čempionato A normatyvą.

Primename, kad A. Šidlauskas penktadienį nugalėjo 50 m krūtine rungtyje (28,14 sek.). D. Margevičius buvo nepralenkiamas 100 m peteliške – 53,18 sek.

Ketvirtadienį D. Rapšys nugalėjo plaukimo 200 m nugara finale – 1 min. 57,80 sek. D. Margevičius pergalę iškovojo 50 m peteliške rungtyje – 23,98 sek. A. Šidlauskas buvo nepralenkiamas 200 m kompleksiniu būdu – 2 min. 04,90 sek.

Rumunijos atvirose pirmenybėse kovojo 370 sportininkų iš 9-ių šalių.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.