Lietuvos ušu federacijos viceprezidentas Marius Butėnas Jung Čun Ciuan ušu stiliaus kov7 svorio kategorijoje virš 90 kg iškovojo antrą vietą.

Tuo pat metu vykusiame Europos tradicinio ušu (Kung fu) čempionate kitas Lietuvos atstovas, Klaipėdos ušu akademijos vadovas, Aramas Muradijanas iškovojo aukso medalį (Badziciuan) 18-35 metų amžiaus kategorijoje.

Kartu čempionate dalyvavusios A. Muradijano auklėtinės Ksenija Kudriavceva iškovojo net du aukso medalius kategorijose Vudangciuan ir Šandzi iki 12 metų amžiaus grupėje, Elada Pučkytė užėmė antrą vietą toje pačioje kategorijoje, Kamila Pavlova iškovojo aukso medalį kategorijoje Šandzi 12-14 metų amžiaus grupėje.

Lietuvos ušu federacijos prezidento Tomo Lapinsko teigimu, mūsų šalies atstovai eilinį kartą įrodė, jog yra ne tik pajėgūs varžytis su geriausiais Europos ušu atletais, bet ir daugelį jų lenkia meistriškumu.

„Šiemet Europos tradicinio ušu čempionate susirinko rekordinis dalyvių skaičius, tačiau tai niekaip neturėjo įtakos mūsų sportininkų rezultatams. Eilinį kartą nedidelė Lietuvos ušu rinktinė įrodė, kad šiai dienai pagrįstai gali vadintis viena geriausių Europoje“, - treigė T. Lapinskas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)