„Kadangi per tris turnyrus po sugrįžimo į aikštynus surinkau pakankamai reitingo taškų, dalyvausiu Vimbldono turnyro atrankoje ir neprašysiu vardinio kvietimo į pagrindinį etapą“, - rašė penkis „Grand Slam“ turnyrus laimėjusi M. Šarapova.

Kiek anksčiau šią savaitę kito „Grand Slam“ turnyro - atviro Prancūzijos čempionato „French Open“ - organizatoriai paskelbė, kad nesuteiks rusei vardinio kvietimo į varžybas.

30-metė M. Šarapova šiuo metu pasaulio reitinge užima 211-ą vietą, bet pirmadienį pakils į 200-ą poziciją. Antradienį ji dėl traumos turėjo pasitraukti iš „Italian Open“ turnyro Italijoje.

„Aš jau sveikstu po traumos ir pradėjau pasiruošimą kitiems turnyrams visu pajėgumu“, - rašoma M. Šarapovos svetainėje.

M. Šarapova trijuose Moterų teniso asociacijos (WTA) turnyruose po diskvalifikacijos pabaigos dalyvavo gavusi vardinius kvietimus. Turnyre Štutgarte (Vokietija) M. Šarapova pasiekė pusfinalį, vėliau pralaimėjo antro rato mačą turnyre Ispanijoje, 5:7, 6:2, 4:6 nusileidusi dažnai ją kritikavusiai kanadietei Eugenie Bouchard.

Vimbldono turnyro atranka prasidės birželio 26-ą dieną. Norint patekti į pagrindinį turnyrą, jai reikės įveikti tris varžoves.

2004 metais M. Šarapova, būdama 17-os metų, Vimbldono turnyro finale nugalėjo amerikietę Sereną Williams ir laimėjo pirmą „Grand Slam“ trofėjų. Kitas finale Vimbldone rusės laukė po septynerių metų, kuomet ji lemiamoje dvikovoje nusileido čekei Petrai Kvitovai.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.