Moterų 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje triumfavo Vilniaus universiteto (VU) studentė Justina Dilkaitė (59,55 sek.). Antrą vietą užėmė kita lietuvė Emilija Serapinaitė (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, 59,75 sek.), trečią latvė Gundega Jankovska (Latvijos agrikultūros universitetas, 1.03,25).

Vyrų 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi varžybose nugalėjo VU atstovas Povilas Strazdas. Jis finišavo per 51,24 sek. Antras buvo latvis Girtis Feldbergas (51,80), trečias rusas Ivanas Zubrickis (52,19), ketvirtas - Lietuvos atstovas Jevgenijus Rogožinas (VGTU, 52,49).

Moterų 100 metrų plaukimo krūtine varžybose aukso medalį iškovojo Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentė Goda Overlingaitė (1.17,58).

Analogiškoje rungtyje tarp vaikinų mūsiškiai medalių nepelnė, o geriausiai pasirodęs Eimantas Milius (LSU) tenkinosi ketvirta pozicija (1.07,14).

Vyrų 100 metrų plaukimo peteliške varžybose nugalėjo Gytis Stankevičius (58,90 ek.). Moterų 100 m plaukimo peteliške rungtyje antra finišavo LSU studentė Bengisu Avci (1.18,99). Mišrioje estafetėje 4 po 50 metrų laisvu stiliumi nugalėjo LSU komanda (Jonas Zakarauskas, B. Avci, G. Overlingaitė ir Deividas Grigalionis) - 1 min. 46,65 sek. VU ekipa (1.50,71) užėmė trečią vietą.

Lietuvos orientacininkams - trys SELL žaidynių medaliai

orientavimosi sporto varžybose vidutinėje trasoje Lietuvos sportininkai iškovojo tris medalius. Vyrų vidutinės trasos varžybose nugalėjo latvis Alvis Reinsonas (Rygos technikos universitetas). Jis 6,3 km trasą įveikė per 35 min. 56 sek.

Antrą ir trečią vietas užėmė lietuviai Paulius Vidžiūnas (VGTU, +5 sek.) ir Martynas Tirlikas (Kauno technologijos universitetas, +37 sek.). Ketvirtas liko VU studentas Gediminas Janušis (+1.48).

Moterų varžybose triumfavo latvė Sandra Grosberga (Latvijos universitetas). Ji 4,9 km distanciją įveikė per 32 min. 36 sek.

Sidabro medalis atiteko lietuvei Vilijai Revaitei (Lietuvos sporto universitetas, +1.13), bronzos latvei Ieva Ivbulei (Latvijos agrikultūros universitetas, +9.09).

Lengvosios atletikos varžybose lietuviai iškovojo 10 aukso medalių

Žaidynių čempionais penktadienį tapo Mantas Siautilas (LSU, 100 m bėgimas; 10,98 sek.), Rokas Pacevičius (LSU, 400 m bėgimas; 48,09 sek.), Šarūnas Banevičius (KU, rutulio stūmimas; 19 m 32 cm), Skirmantas Šimoliūnas (LSU, ieties metimas; 73 m 50 cm), Tomas Lotužis (LEU, šuoliai į tolį; 7 m 40 cm), Eva Misiūnaitė (VDU, 100 m bėgimas; 12,07 sek.), Loreta Kančytė (LSU, 1500 m bėgimas; 4.32,06) ir Kamilė Turskytė (LSMU, rutulio stūmimas; 12 m 24 cm).

Estafetėse 4x100 m nugalėjo Lietuvos sporto universiteto (LSU) merginos (48,92 sek.) ir Vilniaus universiteto (VU) vaikinai (43,03 sek.). Antras vietas užėmė VU merginos (49,87 sek.) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) vaikinai (43,20 sek.).

Sidabro medalius iškovojo Mantas Rainys (VU, 100 m bėgimas; 11,05 sek.), Benediktas Mickus (LSU, 400 m bėgimas; 48,81 sek.), Karolina Deliautaitė (LSU, 100 m bėgimas; 12,34 sek.), Vytautė Pabiržytė (LSMU, 1500 m bėgimas; 4.32,38), Simona Dobilaitė (LSU, ieties metimas; 56 m 16 cm).

Bronzos apdovanojimais džiaugėsi Edvinas Beresna (LSU, 100 m bėgimas; 11,08 sek.), Mindaugas Striokas (VU, 1500 m bėgimas; 4.00,24), Mindaugas Jurkša (LSU, rutulio stūmimas; 16 m 46 cm), Motiejus Jančiauskas (KTU, ieties metimas; 68 m 15 cm) ir Tomas Urbonavičius (LSU, šuoliai į tolį; 7 m 0 cm).