Kaimyninės valstybės rinktinei visas mačas klostėsi dramatiškai. Po lygaus pirmo kėlinio (0:0), antrame „braliukai“ per 27 sek. atkarpą praleido du įvarčius ir jau atsiliko 0:2. Vėliau Gunaras Skvorcovas, Janis Spruktas ir Andris Dzerinis likus mažiau negu 4 min. persvėrė rezultatą (3:2). Tačiau vokietis Felixas Shultzas daugumoje išlygino santykį likus žaisti vos 33 sek.

Pratęsimas nugalėtojo neišaiškino, o baudinių (bulitų) serijoje visi trys latvių smūgiai buvo netaiklūs. Vokietijai pergalę lėmė trečias ir vienintelis sėkmingas Frederiko Tiffelso bandymas.

Rezultatas:

Vokietija – Latvija – 4:3 (0:0, 2:1, 1:2, 0:0, 1:0), – po baudinių.

8.Italija700166:321

B grupėje susitiko Kanada ir Suomija. Kanadiečiai be didesnio vargo įrodė savo pranašumą 5:2 (3:1, 1:1, 1:0) ir paliko suomius ketvirtoje vietoje. Kanados komandai du įvarčius pelnė Mitchellas Marneris (3-ią ir 14-ą min), po vieną įvartį pasiekė Coltonas Parayko (5-ą), Braydenas Pointas (29-ą) ir Mattas Duchene (41-ą min.).

Suomijos ekipoje pasižymėjo Jani Lajunenas (4-ą) ir Atte Ohtamaa (37-ą min.).