Šeimininkus į priekį 29-ą minutę išvedė Davidas Silva, o persvarą vos po septynių minučių padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Gabrielis Jesusas.

Tiesa, dar iki pertraukos, 42-ą minutę rezultatą sušvelninti sugebėjo Shinji Okazaki, o po poilsio minučių „Leicester“ netgi turėjo idealią progą atstatyti svarstykles, tačiau 78-ą minutę Riyadas Mahrezas nesugebėjo pasižymėjo nuo 11 metrų atžymos.

Pergalę savo rankose iki finalinio teisėjo švilpuko išlaikę Pepo Guardiolos auklėtiniai į taupyklę įsidėjo tris taškus ir pakilo į trečią vietą, kuri garantuoja tiesioginį kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygos grupės varžybas.

Likus sužaisti du turus arčiausiai „žydrųjų“ žengia dviem taškais mažiau turintis „Liverpool“ klubas ir Londono „Arsenal“ komanda, atsiliekantis trimis taškais. Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje 4:1 nugalėjo „Stoke City“ ekipą ir tęsią kovą dėl medalių bei vietos Čempionų lygoje.

Atrankoje į šį prestižinį turnyrą dalyvaus ketvirtoji lygos komanda, penktoji iškart pateks į Europos lygą, o šešta ir septinta žais šio turnyro atrankos varžybose.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Olivier Giroud (42 ir 80 min.), po vieną – Mesutas Ozilas (55 min.) ir Alexis Sanchezas (76 min.), o varžovų gretose pasižymėjo vienintelis Peteris Crouchas (67 min.).

„Manchester City“ 2 – 1 „Leicester City“

„AFC Bournemouth“ 2 – 1 „Burnley“

„Middlesbrough“ 1 – 2 „Southampton“

„Sunderland“ 0 – 2 „Swansea City“

„Stoke City“ 1 – 4 „Arsenal“