Suomiams po įvartį pelnė Veli-Matti Savinainenas (25 min.), Mikko Rantanenas (26), Sebastianas Aho (50), Markus Hannikainenas (51) bei Tomis Sallinenas (60).

Slovėnijos ekipoje pasižymėjo Anžė Kuraltas (15) ir Rokas Tičaras (46).

Įvarčiais prapliupę suomiai reabilitavosi po prasto čempionato starto ir su 7 taškais B grupėje pakilo į trečiąją vietą, o 1 tašką turintys slovėnai yra septinti.

B grupės turnyro lentelė

(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo,
pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)

8.Baltarusija400043:180

A grupės rungtynėse Vokietijos rinktinė po baudinių serijos 3:2 (0:1, 2:1, 0:0; 0:0; 1:0) įveikė Slovakijos ledo ritulininkus.

Vienintelį baudinį bulitų serijoje realizavo Domininkas Kahunas.

Vokiečiai su 5 taškai grupėje pakilo į ketvirtąją vietą, o slovakai (4 tšk.) atsidūrė vos šeštoje pozicijoje.