11-ojo turo rungtynėse išvykoje „Žalgiris“ 2:0 (2:0) nugalėjo vietos „Jonavos“ futbolininkus.

Abu įvarčiai krito pirmajame kėlinyje, o juos pelnė sostinės komandos legionieriai. 18 min. smūgiu iš už baudos aikštelės prieigų pasižymėjo kroatas Slavko Blagojevičius, o 43 min. iš arti šeimininkų vartininkui vilčių nepaliko brazilas Elivelto.

Antra rungtynių pusė buvo paženklinta raudonomis kortelėmis. 65 min. už šiurkščią pražangą antrą geltoną kortelę priešais save išvydo jonaviškis Artūras Rocys.

Netrukus neatlaikė „Jonavos“ trenerio Donato Vencevičiaus nervai. Įpykęs, kad kitame epizode arbitras Manfredas Lukjančukas neparodė kortelės žalgiriečiui, strategas išsakė viską ką galvoja apie teisėjavimą šiose rungtynėse ir buvo išvarytas iš stadiono.

Visgi netrukus vienu žaidėju mažiau liko ir „Žalgirio“ gretose – 69 min. už šiurkščią pražangą antrą geltoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas „Žalgirio“ legionierius iš Prancūzijos Serge'as Nyuiadzi.

„Žalgiris“ po 11 rungtynių savo sąskaitoje turi 30 taškų ir užima 1-ąją vietą, „Jonava“ su 9 taškais yra 6-a.

D. Vencevičiaus pašalinimą galite matyti įraše nuo 1.28:00 min.

Rezultatas

„Jonava“ 0 – 2 „Žalgiris“

18' Slavko Blagojevič [0-1]
43' Elivelto [0-2]
65' pašalintas Artūras Rocys [„Jonava“]
69' pašalintas Serge'as Nyuiadzi [„Žalgiris"]

Vėliau vykusiose rungtynėse Vilniaus LFF stadione aikštės šeimininkai „Trakai“ 4:1 (2:1) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

9-ąją min. „Trakų“ žaidėjas Vaidotas Šilėnas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 22-ąją min. rezultatą išlygino Sergejus Obivalinas. Dar po penkių minučių „Trakai“ vėl atsidūrė priekyje po Maksimo Maksimovo įvarčio.

Antrajame kėlinyje „Trakų“ pranašumą įtvirtino Alma Wakili (52 min.) ir Oscaras Dorley (90+3).

89-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas Klaipėdos ekipos žaidėjas Deividas Norvilas.

„Atlantas“ (18 tšk.) turnyro lentelėje išsaugojo trečiąją vietą, o „Trakai“ (17 tšk.) yra ketvirti.

Rezultatas

„Trakai“ 4 – 1 „Atlantas“

9' Vaidotas Šilėnas [1-0]
22' Sergejus Obivalinas [1-1]
27' Maksimas Maksimovas [2-1]
52' Alma Wakili [3-1]
89' pašalintas Dovydas Norvilas [„Atlantas“]
90+3' Oscaras Dorley [4-1]