33 turo rungtynėse „Romos“ komandoje išsiskyrė Mohamedas Salahas, pelnęs du įvarčius per 12 minučių. Paguodos įvartį aikštės šeimininkams, užimantiems paskutinę vietą „Serie A“ turnyrinėje lentelėje, pelnė Ahmadas Benali.

„Romos“ komanda po pergalės rikiuojasi antroje vietoje (76 taškai) ir nuo lyderio Turino „Juventus“ (83) atsilieka 8 taškais.

Rungtynės:

„Pescara“ 1 – 4 „Roma“
44' [0 – 1] Kevinas Strootmanas
45' [0 – 2] Radja Nainggolanas
48' [0 – 3] Mohamedas Salahas
60' [0 – 4] Mohamedas Salahas
83' [1 – 4] Ahmadas Benali

Ispanijoje vienintelėse rungtynėse Bilbao „Athletic“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Eibar“. Vienintelį įvartį per pridėtą rungtynių laiką (90+4') pelnė Raulis Garcia.

Aikštės šeimininkams didžiąją antrojo kėlinio dalį teko žaisti mažuma – 56-ą minutę raudonąją kortelę gavo ir aikštę buvo priverstas palikti Gonzalo Escalante.

Ispanijos čempionate Bilbao „Athletic“ (56 taškai) užima 6-ą vietą, o „Eibar“ (50) – 8-ą vietą.

Rungtynės:

„Eibar“ 0 – 1 Bilbao „Athletic“
90+4' [0 – 1] Raulis Garcia

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)