„Manchester United“ (60) po šios pergalės yra penktas, tačiau sužaidė dviem rungtynėmis mažiau nei į trečią vietą pakilęs „Liverpool“ (66).

Anksčiau „Chelsea“ treniravęs J. Mourinho savo įpėdiniui Antonio Conte surengė tikrą pragarą „Old Trafford“ stadione.

Jau 7-ą minutę įvartį pelnė aikštės šeimininkų puolėjas Marcusas Rashfordas, o prasidėjus antrajam kėliniui rezultatas tapo 2:0 po Andero Herreros (49-a min.) smūgio į „Chelsea“ vartus.

Londono komanda nesugebėjo suregzti pavojingų atakų ir visomis išgalėmis mėgino atremti „raudonųjų velnių“ puolimą.

Vartininkas Thibaut Courtois praleido rungtynes dėl traumos, kurią anot žiniasklaidos gavo filmuodamasis NBA lygos reklaminiame klipe.

Rungtynės

„Manchester United“ 2 – 0 „Chelsea“
7' [1 – 0] Marcusas Rashfordas
49' [2 – 0] Ander Herrera

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)