Nuo vasario 11-osios nepralaiminčios „Tottenham Hotspur“ ekipos įvarčių sąskaitą 16 min. atidarė Moussa Dembele, o po trijų minučių rezultatą padvigubino Heung-Min Sonas.

Po pertraukos 48 min. varžovų triuškinimą pradėjo Harry Kane'as – 3:0. Tai puolėjui buvo 20-asis įvartis šiame sezone ir jis tapo vos ketvirtuoju „Premier“ lygos futbolininku, kuriam pavyko per tris iš eilės sezonus pelnyti 20 ir daugiau įvarčių.

Šiame sąraše – tokie futbolininkai kaip Ruudas van Nistelrooy'us (2001/02-03/04 m.), Thierry Henry (2001/2002-05/06 m.) ir Alanas Sheareris (1993/94-96-97 m.).

Tašką mače 90 min. padėjo Voincentas Janssenas – 4:0.

„Tottenham Hotspur“ nuo 1967-ųjų pirmąkart iškovojo 7-ias pergales iš eilės.

Šiaurės Londono ekipa skirtumą nuo pirmaujančio „Chelsea“ klubo sumažino iki 4 taškų. Šiuo metu antrą vietą užimantis „Tottenham Hotspur“ po 32 rungtynių savo sąskaitoje turi 71 tašką, „Chelsea“, kuri sekmadienį susitiks su „Manchester United“, turi 75 taškus.

Paskutiniame šeštadienio „Premier“ lygos mače 3:0 pergalę šventė Pepo Guardiolos auklėtiniai: „Manchester City“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Southampton“ komandą.

Rezultatas

„Tottenham Hotspur“ 4 – 0 „AFC Bournemouth”

16 min. [1:0] Moussa Dembele

19 min. [2:0] Heung-Min Sonas

48 min. [3:0] Harry Kane

90 min. [4:0] Vincent Janssen

„Crystal Palace“ 2 – 2 „Leicester City“

6 min. [0:1] Robert Huth

52 min. [0:2] Jamie Vardy

54 min. [1:2] Yohanas Cabaye

70 min. [2:2] Christianas Benteke

„Everton“ 3 – 1 „Burnley“

49 min. [1:0] Phil Jagielka

52 min. [1:1] Sam Vokes (11 m baudinys)

71 min. [2:1] Ben Mee (į savo vartus)

74 min. [3:1] Romelu Lukaku

„Stoke City“ 3 – 1 „Hull City“

6 min. [1:0] Marko Arnautovič

51 min. [1:1] Harry Maguire

66 min. [2:1] Peter Crouch

80 min. [3:1] Xherdanas Shaqiri

„Sunderland“ 2 – 2 „West Ham United“

5 min. [0:1] Andrew Ayewas

26 min. [1:1] Wahbi Khazri

47 min. [1:2] Jamesas Collinsas

90 min. [2:2] Fabio Borini

„Watford“ 1 – 0 „Swansea City“

42 min. [1:0] Etienne Capoue

„Southampton“ 0 – 3 „Manchester City“

55 min. [0:1] Vincentas Kompany

77 min. [0:2] Leroy Sane

80 min. [0:3] Sergio Aguero

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)