Vyrų 10 km sprinto varžybose nugalėjo T. Kaukėnas. Tris kartus šaudykloje suklydęs ir tris baudos ratus įveikęs lietuvis finišavo per 22 min. 51 sek.

Sidabro medalis atiteko Karoliui Dombrovskiui (+13 sek.; 1 baudos ratas), bronzos - Vytautui Stroliai (+42 sek.; 3).

Moterų 7,5 km sprinto varžybose triumfavo N. Kočergina. Be klaidų šaudžiusi Lietuvos sportininkė finišavo per 19 min. 37 sek.

Antrąją vietą užėmė Gabrielė Leščinskaitė (+55 sek.; 0), trečiąją – Diana Rasimovičiūtė (+1.04; 2).

Jaunimo (17-19 metų) čempionais sprinto rungtyje tapo Linas Banys bei Raminta Dindaitė.

Vyrų 12,5 km asmeninėse lenktynėse aukso medalį iškovojo V. Strolia. Jis šaudykloje suklydo keturis kartus, gavo keturias baudos minutes ir užfiksavo 32 min. 49 sek. laiką.

Antras buvo T. Kaukėnas (+4 sek.; 4 baudos minutės), trečias – K. Dombrovskis (+3.43; 8).

Moterų 10 km lenktynėse greičiausia buvo N. Paulauskaitė (3 baudos minutės) - 30 min. 21 sek.

Sidabro medalis atiteko N. Kočerginai (+27 sek.; 4), bronzos – G. Leščinskaitei (+1.25; 4).

Tarp jaunimo geriausiai pasirodė Maksimas Fominas bei R. Dindaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)