Vienintelį įvartį 66-ą min. įmušė Josipas Drmičius. Po penktos iš eilės pergalės šveicarai surinko 15 taškų ir yra vienvaldžiai lyderiai.

Latviams tau buvo ketvirta nesėkmė ir jie su 3 taškais yra penkti.

Kitos šios grupės ekipos Andora ir Farerai išsiskyrė be įvarčių 0:0, bet ne taikiai. Aikštėje virė aistros: buvo daugybė šiurkščių pražangų, smulkių traumų, o salų atstovas Joanas Simunas Edmundssonas prieš save 74-ą min. išvydo raudoną kortelę už vaidybą. Andora iškovojo pirmą tašką šiame atrankos cikle ir pirmą kartą per 11-ą pastarųjų metų nepraleido įvarčio.

Kita Baltijos sesė Estija H grupės dvikovoje išvykoje jėgas išbandė su Kipru ir sužaidė lygiosiomis 0:0. Abi komandos turi po 4 taškus, vienodą pergalių, lygiųjų ir pralaimėjimų statistiką ir užima 4-5 vietas.

Šioje grupėje bosniai nepasigailėjo Gibraltaro 5:0 (2:0). Balkanų futbolo atstovams Vedadas Ibisevičius pelnė du įvarčius (4-ą ir 43-ią min.), po sykį varžovų vartininką nuginklavo Avdija Vrsajevičius (52-ą), Edinas Visca (56-ą) ir Erminas Bicakčičius (90+4 min.).

A grupėje Švedija namuose 4:0 sutriuškino Baltarusiją. Emilis Forsbergas pelnė du įvarčius (19-ą ir 49-ą min.), po vieną įmušė Marcusas Bergas (57-ą) ir Isaacas Kiese Thelinas (78-ą min.).

Dėl antro E. Forsbergo įvarčio visa kaltė krenta baltarusių vartininkui Andrejui Gorbunovui, kuris kamuolį labai žioplai praleido sau tarp kojų.

A grupė

Švedija 4 - 0 Baltarusija

19' Emil Forsberg [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
49' Emil Forsberg [2 - 0]
57' Marcus Berg [3 - 0]
78' Isaac Kiese Thelin [4 - 0]

Šveicarija 1 - 0 Latvija

66' Josip Drmič [1 - 0]

Andora 0 - 0 Farerai

74' Joan Simun Edmundsson (Farerai) – raudona kortelė

Bosnija ir Hercegovina 5 - 0 Gibraltaras

4' Vedad Ibiševič [1 - 0]
43' Vedad Ibiševič [2 - 0]
52' Avdija Vrsajevič [3 - 0]
56' Edin Visca [4 - 0]
90+4' Ermin Bicakčič [4 - 0]

6.Gibraltaras50052:220

Šeštadienio vakarą A, B ir H grupėse įvyks dar ketverios rungtynės. Po jų paaiškės tikroji komandų padėtis visų trijų grupių turnyrų lentelėse.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)