Gruzinai 6-ą min. pirmavo 1:0 po Nikos Katčaravos smūgio, bet pirmo kėlinio pačioje baigoje 45-ą min. Dušanas Tadičius santykį 1:1 išlygino iš 11 metrų baudinio, 64-ą min. Aleksandras Mitrovičius įmušė antrą įvartį (1:2), o 86-ą min. Mijatas Gacinovičius trečią kartą pasiuntė kamuolį į aikštės šeimininkų vartus (1:3).

Serbija šventė trečią pergalę atrankoje, surinko 11 taškų ir iš pirmos D grupės turnyro lentelės vietos išstūmė Airiją, kuri su Velsu sužaidė lygiosiomis 0:0.

Gruzija patyrė trečią nesėkmę ir su 2 taškais rikiuojasi priešpaskutinė – penkta.

D grupė

Gruzija 1 - 3 Serbija

6' Nika Katčarava [1 - 0]
45' Dušan Tadič [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
64' Aleksandr Mitrovič [1 - 2]
86' Mijat Gacinovič [1 - 3]

6.Moldova50142:131

I grupėje Turkija savo aikštėje susitiko su Suomija ir įveikė priešininkus 2:0 (2:0). Dar pirmo kėlinio pradžioje du Cenko Tosuno įvarčiai iš eilės (9-ą ir 13-ą min.) pasiuntė suomius į nokdauną, po kurio jie jau neatsigavo.

Turkai iškovojo antrą pergalę, surinko 8 taškus ir užima ketvirtą I grupės vietą. Jie turi tiek pat taškų, kiek ir Ukraina, bet pastarosios geresnis įvarčių santykis (+3/+2). Suomiai pralaimėjo ketvirtą kartą ir savo sąskaitoje turi vos vieną tašką. Jie užima penktą vietą. Penktadienio vėlaus vakaro rungtynėse Kosovas 1:2 (0:2) pralaimėjo Islandijai.

Rungtynes stebėjo ir Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas.

I grupė

Turkija 2 - 0 Suomija

9' Cenk Tosun [1 - 0]
13' Cenk Tosun [2 - 0]