Londono „Chelsea“ futbolininkai išvykoje 2:1 (1:1) palaužė „Stoke City“ ekipą. Svečiai po Williano įvarčio nuo 13 min. pirmavo. Pirmojo kėlinio pabaigoje 38 min. rezultatą po 11 metrų baudinio išlygino Jonathanas Waltersas.

Pergalę Antonio Conte auklėtiniams lėmė 87 min. 31-erių Gary Cahillo tikslus smūgis.

„West Bromwich Albion“ namuose priėmė Londono „Arsenal“ ekipą. Aikštės šeimininkus į priekį 12 min. išvedė Craigas Dawsonas. Tačiau „Arsenal“ puolėjas Alexis Sanchesas po 3 minučių atstatė lygybę.

Po pertraukos aikštės šeimininkai vėl atsidūrė pirmaujančiųjų vaidmenyje. 56 min. „Arsenal“ vartų sargas Davidas Ospina nuo vartų netoli išmušė kamuolį, o puikiu šansu pasinaudojo Halas Robsonas-Kanu.

65 min. „Arsenal“ turėjo gerą šansą vėl išlyginti rezultatą, Danny Welbeckas po standartinės situacijos pataikė į skersinį.

75 min. puikiai standartinę situaciją išnaudojo jau „West Bromwich Albion“ ekipa: po kampinio svečius iš Londono į sunkų nokidauną tiksliu smūgiu galva pasiuntė savo antrą įvartį pelnęs C. Dawsonas.

Po šio įvarčio stadione mačą stebėję „Arsenal“ klubo sirgaliai nesidrovėjo iškelti plakatus, reikalaujančius ekipos stratego A. Wengero galvos.

Premier lyga, West Bromwich Albion – Arsenal rungtynių akimirka

Svečiai iš Londono intrigos nebeatkūrė ir turėjo pripažinti nesėkmę.

„Arsenal“ po 27 rungtynių savo sąskaitoje turi 50 taškų ir žengia 5-oje vietoje. „West Bromwich Albion“ po 29 rungtynių užima 8-tą poziciją (43 taškai).

Pirmauja Londono „Chelsea“ (69 tšk.), „Tottenham Hotspur“ ir „Machester City“ dalinasi 2-3 vietomis (po 56 tšk.).

Anglijos „Premier“ lygos 29 turo rezultatai:

„West Bromwich Albion“ 3 – 1 Londono „Arsenal“

12 min. [1:0] Craigas Dawsonas

15 min. [1:1] Alexis Sanchesas

56 min. [2:1] Hal Robson-Kanu

75 min. [3:1] Craigas Dawsonas

„Crystal Palace“ 1 – 0 „Watford“

68 min. [1:0] Troy Deeney (į savo vartus)

„Everton“ 4 – 0 „Hull City“

9 min. [1:0] Dominic Calvert-Lewin

78 min. [2:0] Enneras Valencia

90 min. [3:0] Romelu Lukaku

90 min. [4:0] Romelu Lukaku

Stoke City“ 1 – 2 „Chelsea“

13 min. [0:1] Willianas

38 min. [1:1] Jonathanas Waltersas (11 m baudinys)

87 min. [1:2] Gary Cahillas

„West Ham United“ 2 – 3 „Leicester City“

5 min. [0:1] Riyadas Mahrezas

7 min. [0:2] Robertas Huthas

20 min. [1:2] Manuelis Lanzini

38 min. [1:3] Jamie Vardy

63 min. [2:3] Andre Ayew

AFC Bournemouth“ 2 – 0 „Swansea City“

31 min. [1:0] Alfie Mawsonas (į savo vartus)

72 min. [2:0] Benik Afobe

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)