Klubas „Gent“ namuose susitiko su „Genk“ komanda ir triuškinamai pralaimėjo svečiams 2:5 (1:4). Įdomu, kad įvarčius mušė tikras internacionalas. Aikštės šeimininkų gretose (27-ą min.) pasižymėjo nigerietis Samuelis Kalu ir malietis Kalifa Coulibaly (61-ą min.), o Genko klubui įvarčius pelnė ukrainietis Ruslanas Malinovskis (21-ą), Omaras Colley iš Gambijos (33-ią), Mbwana Samata iš Tanzanijos (42-ą ir 72-ą) ir suomis Jere Uronenas (45+2 min.).

67-ą min. prancūzas Jeremy Perbet („Gent“) dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Vokiečių ekipų Gelzenkircheno „Schalke“ ir Moenchengladbacho „Borussia“ dvikovoje užfiksuotos lygiosios 1:1 (1:1). Svečiai pirmavo po Jono Hofmanno smūgio 15-ą min., bet austras Guido Burgstalleris 25-ą min. santykį išlygino.

Klasikinėje Prancūzijos ir Italijos futbolo atstovų priešpriešoje „Lyon“ klubas savo aikštėje priėmė „AS Roma“ komandą ir pranoko priešininkus 4:2 (1:2), nors svečiai ir pirmavo.

Lijono ekipa 8-ą min. išsiveržė į priekį (1:0), kai įvartį pasiekė Mouctaras Diakhaby. Egiptietis Mohamedas Salahas 20-ą min. rezultatą išlygino (1:1), o argentinietis Federico Fazio 33-ią min. jį persvėrė (1:2). Antro kėlinio pradžioje 47-ą min. „Lyon“ žaidėjas Corentinas Tolisso vėl sugrąžino lygybę, 74-ą min. Nabilas Fekiras įmušė trečią prancūzų įvartį (3:2), o 90+2 min. tašką padėjo Alexandre'as Lacazette'as (4:2).

Taikiai 1:1 (1:0) sužaidė Pirėjo „Olympiakos“ Stambulo „Bešiktaš“ klubai. Graikų komandai įvartį pelnė argentinietis Estebanas Cambiasso (36-ą), o turkų ekipos įvarčio autorius kamerūnietis Vincent'as Aboubakaras (53-ią min.).

Ispanijos Vigo „Celta“ komanda namuose išplėšė pergalę 2:1 (0:0) prieš rusų klubą „Krasnodar“. Lemiamą įvartį pačioje rungtynių pabaigoje 90-ą min. pelnė Claudio Beauvue.

Vigo „Celta“ 2 - 1 „Krasnodar“ (Rusija);

50' Daniel Wass [1 - 0]
56' Viktor Claesson [1 - 1]
90' Claudio Beauvue [2 - 1]

„Gent“ (Belgija) 2 - 5 „Genk“ (Belgija);

21' Ruslan Malinovskij [0 - 1]
27' Samuel Kalu [1 - 1]
33' Omar Colley [1 - 2]
42' Mbwana Samata [1 - 3]
45+2' Jere Uronen [1 - 4]
61' Kalifa Coulibaly [2 - 4]
72' Mbwana Samata [2 - 5]

67' Jeremy Perbet („Gent“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

„Lyon“ (Prancūzija) 4 - 2 „AS Roma“ (Italija);

8' Mouctar Diakhaby [1 - 0]
20' Mohamed Salah [1 - 1]
33' Federico Fazio [1 - 2]
47' Corentin Tolisso [2 - 2]
74' Nabil Fekir [3 - 2]
90+2' Alexandre Lacazette [4 - 2]

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 1 - 1 Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija);

36' Esteban Cambiasso [1 - 0]
53' Vincent Aboubakar [1 - 1]

Gelzenkricheno „Schalke“ (Vokietija) 1 - 1 Moenchengladbacho „Borussia“ (Vokietija).

15' Jonas Hofmann [0 - 1]
25' Guido Burgstaller [1 - 1]

Atsakomos rungtynės vyks po savaitės.

Anksčiau ketvirtadienį pasibaigusių rungtynių rezultatai:

„FC Rostov“ (Rusija) 1 – 1 „Manchester United“ (Anglija).

35' Henrich Mchitarian [0 – 1]
53' Aleksandr Bucharov [1 – 1]

„Kopenhavn“ (Danija) 2 – 1 Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai).

1' Rasmus Falk [1 - 0]
32' Kasper Dolberg [1 - 1]
60' Andreas Cornelius [2 - 1]

Nikosijos APOEL (Kipras) 0 – 1 Briuselio „Anderlecht“ (Belgija).

29' Nicolae Stanciu [0 – 1]