Šias rungtynes nuo 18.25 val. tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.

Aiškiu finalo favoritu vadinamas „Manchester United“ klubas, kuris pastaruoju metu sėkmingai žaidžia įvairiuose frontuose. „Premier“ lygoje „raudonieji velniai“ jau nepralaimėjo 16-os mačų iš eilės. Tiesa, Jose Mourinho auklėtiniai vis dar užima tik 6-ą vietą. „Southampton“ rikiuojasi 11-as.

Šalies čempionato pirmo rato šių ekipų dvikovą 2:0 laimėjo namie žaidę „United“, kurie užtikrintai rungtyniauja ir UEFA Europos lygoje.

Lygos taurę ši Mančesterio komanda iškovojo 4 kartus, o pastarąjį sykį tai jiems pavyko 2010-ais. Keturis kartus „raudonieji velniai“ suklupo finale. „Southampton“ futbolininkai Lygos taurės turnyro lemiamame mūšyje dalyvaus pirmą kartą.

Šio sezono pusfinalyje „Southampton“ bendru rezultatu 2:0 eliminavo „Liverpool“ ekipą, o „Manchester United“ 3:2 – „Hull City“ futbolininkus.

„United“ su „Southampton“ 1976 metais susitiko Futbolo asociacijos taurės varžybų finale. Tada 1:0 triumfavo „Southampton“.

Pernai nugalėtoju tapo „Manchester City“ komanda, kuri finale nugalėjo „Liverpool“. Pastarasis klubas Lygos taurę iškovojo daugiausia kartų – aštuonis.

J. Mourinho šį trofėjų sieks į viršų kelti jau ketvirtą sykį. Tris kartus tai jis jau darė su Londono „Chelsea“ klubu.

Lygos taurės varžybos vyksta nuo 1961-ų metų. Šį sezoną kovas pradėjo 92-i komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)