Antrų rungtynių pradžia anglams nieko blogo nežadėjo, kai 10-ą min. danas Christianas Eriksenas įmušė pirmą įvartį (1:0). Tačiau visiems netikėtai „Tottenham“ atakų lyderis Harry Kane'as 20-ą min. galva... įsimušė sau ir išlygino santykį (1:1). Lyg to būtų dar maža, 40-ą min. iš aikštės buvo išvyta kylanti aikštės šeimininkų žvaigždė Dele Alli.

Antrame kėlinyje (61-ą min.) didelių pastangų dėka „Tottenham“ vyrai persvėrė rezultatą 2:1 po Victoro Wanyama smūgio ir juos nuo bendros sėkmės jau skyrė tik vienas įvartis. Bet visas viltis sužlugdė „Gent“ atstovaujančio prancūzo Jeremy Perbet išlyginamas įvartis 82-ą min. (2:2).

Stebuklingai kelialapį į aštuntfinalį iškovojo Monchengladbacho ekipa „Borussia“, kuri svečiuose 4:2 (1:2) pranoko italų komandą „Fiorentina“, nors pirmo kėlinio pradžioje buvo atsilikusi net 0:2. Vokiečiai pasiekė įtikinamą revanšą už pralaimėjimą namuose 0:1.

Tris įvarčius iš eilė pelnęs Larsas Stindlas (44-ą, 47-ą ir 56-ą min.) išvedė „Borussią“ į priekį, o galutinį tašką 60-ą min. padėjo Andresas Chistensenas.

Prancūzijos klubas „Lyon“ savo aikštėje tiesiog nušlavė olandų ekipą „Alkmaar“ 7:1 (4:1), o bendras dvejų rungtynių rezultatas net 11:2.

Nugalėtojams Nabilas Fekiras pelnė tris įvarčius (5-ą, 27-ą ir 78-ą min.), po vieną įmušė Maxwelas Cornet (17-ą), Sergi Darderis (34-ą), Houssemas Aouaras (87-ą ) ir Mouctaras Diakhabu (89-ą min.), o Levi Garcia (26-ą min.) buvo sušvelninęs santykį 1:2.

Apmaudžiai bilietą į kitą etapą prarado Donecko klubas „Šachtar“, kuris namuose po pratęsimo 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) nusileido Vigo komandai „Celta“. Ukrainiečiai iš viešnagės Ispanijoje buvo atsivežę kuklią pergalę 1:0, bet jos neišsaugojo. Bendrą dviejų mačų rezultatą 1:1 jau 90-ą min. išlygino Iago Aspas, realizavęs 11 metrų baudinį, o papildomo laiko metu (108-ą min.) antrą įvartį įmušė argentinietis Gustavo Danielis Cabralis.

Turnyro aštuntfinalyje tai pat žais „FC Copenhagen“ (Danija), „Genk“ (Belgija) ir „FK Rostov“ (Rusija) klubai.

„Tottenham“ 2 - 2 „Gent“*** (pirmas mačas – 0:1, bendras – 2:3).

10' Christian Eriksen [1 - 0]
20' Harry Kane [1 - 1] („Tottenham“, į savo vartus)
61' Victor Wanyama [2 - 1]
82' Jeremy Perbet [2 - 2]

40' Dele Alli („Tottenham“) – raudona kortelė

„FC Copenhagen“*** 0 - 0 Razgrado „Ludogorec“ (2:1, 2:1).

„Fiorentina“ 2 - 4 Monchengladbacho „Borussia“*** (1:0, 3:4).

16' Nikola Kalinič [1 - 0]
29' Borja Valero [2 - 0]
44' Lars Stindl [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
47' Lars Stindl [2 - 2]
55' Lars Stindl [2 - 3]
60' Andreas Christensen [2 - 4]

„Genk“*** 1 - 0 Džiurdžiu „Astra“ (2:2, 3:2).

67' Alejandro Pozuelo [1 - 0]

„Lyon“*** 7 - 1 „AZ Alkmaar“ (4:1, 11:2).

5' Nabil Fekir [1 - 0]
17' Maxwel Cornet [2 - 0]
26' Levi Garcia [2 - 1]
27' Nabil Fekir [3 - 1]
34' Sergi Darder [4 - 1]
78' Nabil Fekir [5 - 1]
87' Houssem Aouar [6 - 1]
89' Mouctar Diakhaby [7 - 1]

Donecko Šachtar“ 0 - 2 Vigo „Celta“ (1:0, ?), - pratęsimas.

90' Iago Aspas [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
108' Gustavo Daniel Cabral [0 - 2]

Prahos „Sparta“ 1 - 1 „FK Rostov“*** (0:4, 1:5).

13' Dmitrij Poloz [0 - 1]
84' Viačeslav Karavajev [1 - 1]

67' Nhamoinesu Costa („Sparta“) – raudona kortelė

*** - pateko į kitą etapą

Kiti ketvirtadienio rezultatai:

Amsterdamo „Ajax“*** 1 - 0 Varšuvos „Legia“ (pirmas mačas – 0:0, bendras – 1:0).

49' Nick Viergever [1 - 0]

Nikosijos APOEL*** 2 - 0 Bilbao „Athletic“ (2:3, 4:3).

46' Pieros Soteriou [1 - 0]
54' Giannis Gianniotas [2 - 0]

65' Pieros Soteriou (APOEL) – raudona kortelė
90+1' Ander Iturraspe („Athletic“) – raudona kortelė

„AS Roma“*** 0 - 1 „Villarreal“ (4:0, 4:1).

16' Rafael Santos Borre [0 - 1]

81' Antonio Rudiger („AS Roma“) – raudona kortelė

Stambulo „Bešiktaš“*** 2 - 1 Beer Ševos „Hapoel“ (3:1, 5:2).

17' Vincent Aboubakar [1 - 0]
64' Anthony Nwakaeme [1 - 1]
87' Cenk Tosun [2 - 1]

Peterburgo „Zenit“ 3 - 1 Briuselio „Anderlecht“*** (0:2, 3:3).

24' Giuliano [1 - 0]
72' Artiom Dziuba [2 - 0]
78' Giuliano [3 - 0]
90' Isaac Kiese Thelin [3 - 1]

Ankaros „Osmanlispor“ 0 - 3 Pirėjaus „Olympiakos“*** (0:0, 0:3).

47' Karim Ansarifard [0 - 1]
70' Tarik Elyounoussi [0 - 2]
87' Karim Ansarifar [0 - 3]

Žydrūnas Karčemarskas („Osmanlispor“) žaidė 90 min.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)