Pirma dvikova Lenkijos sostinėje baigėsi be įvarčių 0:0.

„Ajax“ futbolininkų pergalę lėmė Nicko Viergeverio įvartis 49-ą min.

Toliau nepavargsta stebinti Nikosijos APOEL klubas iš Kipro, kuris atsakomame mače namuose įveikė Bilbao ekipą „Athletic“ iš Ispanijos Baskų krašto 2:0 (0:0) ir atsirevanšavo varžovams už nesėkmę svečiuose 2:3. Įvarčius Kipro atstovams pelnė Pieros Soteriou (46-ą) ir Giannis Gianniotas (54-ą min.). Abi komandos dvikovą baigė dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvyti įvarčio autorius Pieros Soteriou (65-ą) ir Anderas Iturraspe (90+1 min.).

„AS Roma“ nors savo aikštėje ir pralaimėjo 0:1 (0:1) „Villarreal“ komandai iš Ispanijos, bet Italijos sostinės atstovus gelbėjo solidi pergalė išvykoje (4:0). Vienintelį įvartį 16-ą min. pasiekė kolumbietis Rafaelis Santosas Borre. Romos klubo gretose iš aikštės pašalintas buvo Antonio Rudigeris (81-ą min.).

Stambulo klubas „Bešiktaš“ abu kartus įrodė pranašumą prieš Beer Ševos ekipą „Hapoel“ (2:1 ketvirtadienį namuose Turkijoje ir 3:1 prieš savaitę Izraelyje) ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje. Ketvirtadienį Turkijos atstovams švarčius pelnė Vincentas Aboubakaras (17-ą) ir Cenkas Tosunas (87-ą min.), o rezultatą išlyginęs buvo Anthony Nwakaeme (64-ą min.).

Rusijos Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkai turėjo vargo su Briuselio komanda „Anderlecht“. Nors rusai nugalėjo belgus rezultatu 3:1 (1:0) savo aikštėje, bet išvykoje buvo pralaimėję 0:2 ir į kitą etapą nepateko. Viską lėmė svečių iš Belgijos įvartis 90-ą min., kurį galva pelnė švedas Isaacas Kiese Thelinas. Iki tol peterburgiečiai pirmavo 3:0 po dviejų brazilo Giuliano (27-ą ir 78-ą min.) ir Artiomo Dziubos (72-ą min.) tikslių smūgių. Rusijos žiniasklaida tokią mačo baigtį vadina katastrofa.

Amsterdamo „Ajax“*** 1 - 0 Varšuvos „Legia“ (pirmas mačas – 0:0, bendras – 1:0).

49' Nick Viergever [1 - 0]

Nikosijos APOEL*** 2 - 0 Bilbao „Athletic“ (2:3, 4:3).

46' Pieros Soteriou [1 - 0]
54' Giannis Gianniotas [2 - 0]

65' Pieros Soteriou (APOEL) – raudona kortelė
90+1' Ander Iturraspe („Athletic“) – raudona kortelė

„AS Roma“*** 0 - 1 „Villarreal“ (4:0, 4:1).

16' Rafael Santos Borre [0 - 1]

81' Antonio Rudiger („AS Roma“) – raudona kortelė

Stambulo „Bešiktaš“*** 2 - 1 Beer Ševos „Hapoel“ (3:1, 5:2).

17' Vincent Aboubakar [1 - 0]
64' Anthony Nwakaeme [1 - 1]
87' Cenk Tosun [2 - 1]

Peterburgo „Zenit“ 3 - 1 Briuselio „Anderlecht“*** (0:2, 3:3).

24' Giuliano [1 - 0]
72' Artiom Dziuba [2 - 0]
78' Giuliano [3 - 0]
90' Isaac Kiese Thelin [3 - 1]

-------
Ankaros „Osmanlispor“ 0 - 3 Pirėjaus „Olympiakos“*** (0:0, 0:3).

47' Karim Ansarifard [0 - 1]
70' Tarik Elyounoussi [0 - 2]
87' Karim Ansarifar [0 - 3]

*** - pateko į kitą etapą

Dar septynerios turnyro atsakomos rungtynės žaidžiamos nuo 22.05 val. Lietuvos laiku.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)