„Sevilla“ išvykoje 1:0 palaužė „Las Palmas“ klubą ir nuo antroje vietoje žengiančios „Barcos“ išlaikė tą patį 2 taškų atsilikimą atsilikimą. Nugalėtojams pergalingą įvertį 80-ąją minutę pelnė Joaquinas Correa.

Tuo metu „Atletico“ namuose sukūrė stebuklą – vargais negalais 3:2 palaužė „Celta Vigo“ futbolininkams. Pastaruosius į priekį jau 6-ą minutę išvedė Gustavo Cabralis.

Tiesa, jau už penkių minučių Fernando Torresas išlygino rezultatą, o po dar 19-os galėjo jį persverti, bet nerealizavo 11 metrų baudinio. Už tai svečiai jį nubaudė – 78-ą minutę įvartį pelnė Johnas Guidetti.

Ir kai atrodė, kad „Atletico“ suklups, sėkmė atsisuko į jų pusę: 86-ą minutę įvartį pelnė Yannickas Ferreira-Carrasco, o po dviejų minučių – ir Antoine Griezmannas.

Ši pergalė leido madridiečiams su 42 taškais išsilaikyti ketvirtoje turnyro lentelės pozicijoje.