„Osasuna“ po 19 min. Sergio Leono įvarčio pirmavo 1:0. Kėlinio pabaigoje 43 min. rezultatą išlygino Vincente Iborra.

63 min. tas pats Vincente Iborra įsimušė įvartį į savo vartus – 1:2.

Tačiau jau po 2 min. jis ištaisė savo klaidą ir 65 min. rezultatas vėl tapo lygus – 2:2.

80 min. pirmąkart „Sevilla“ išsiveržė į priekį, po Franco Vazguezo įvarčio rezultatas tapo 3:2.

Jau per pridėtą laiką svečių pergalę įtvirtino Pablo Sarabia ir „Sevilla“ pirmavo 4:2.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Trečią pridėto laiko minutę aikštės šeimininkų minimalias viltis atgaivino Kenano Kodro įvartis – 3:4.

Visgi, per likusią minutę rezultatas nepakito ir teisėjo švilpukas užfiksavo sunkią „Sevilla“ pergalę.

Po 19 rungtynių „Sevilla“ sąskaitoje 42 taškai, ekipa tik tašku atsilieka nuo Madrido „Real“ klubo, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Trečioje vietoje – „Barcelona“ (18 rungtynių, 38 taškai).