Šiame turnyre savo teniso klubams atstovavo būrys garsių ir žinomų tenisininkų. „Baltic tennis club“ garbę gina Gvidas Sabeckis (buvęs ATP-482), Tomas Vaišė (Lietuvos rinktinės narys), Lietuvos vicečempionė Emilija Gedvilaitė.

„Tennis & more“ klube žaidė buvęs Lietuvos rinktinės narys Giedrius Vėželis, daugkartinis Lietuvos dvejetų čempionas Arūnas Rozga ir WTA 703 reitingą turinti Joana Eidukonyte. „Tennis Temptation teniso klubą į priekį vedė Robertas Vžesinskis (ATP-1645).

Turnyro finale „Baltic tennis club“ rezultatu 7:2 įveikė „Tennis & more“ klubą ir iškovojo čempionų taurę

Trečią vietą užėmė „Tennis Templation“ ekipa, įveikusi „Tennis United“ atstovus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)