Šeimininkai rungtynes pradėjo itin energingai ir „AC Milan“ žaidėjus iškart pasiuntė į nokdauną: 21-ą minutę pasižymėjo Andrea Belotti, o po penkių minučių tikslų smūgį pridėjo Marco Benassi.

Dar po šešių įmušti galėjo ir Adem Ljajičius, tačiau šis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Šia dovanėle svečiai iš Milano pasinaudojo su kaupu – po pertraukos įvartį pelnė Andrea Bertolacci (55 min.), o nuo 11 metrų žymos tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Carlos Bacca (60 min.).

Likus minutei iki pagrindinio laiko pabaigos Alessio Romagnoli užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės, tačiau net ir mažumoje likusi „AC Milan“ ekipa sugebėjo išsaugoti tašką.

Ji po 19 sužaistų turų su 37 taškais rikiuojasi penktoje vietoje, tačiau artimiausius konkurentus „Lazio“ (40 tšk.) dar gali pavyti, nes yra sužaidusi rungtynėmis mažiau. „Torino“ su 30 taškų žengia devinta.

„Torino“ 2 - 2 „AC Milan“

21' Andrea Belotti [1 - 0]
26' Marco Benassi [2 - 0]
32' Adem Ljajič („Torino“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
55' Andrea Bertolacci [2 - 1]
60' Carlos Bacca [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
89' Alessio Romagnoli („AC Milan“) - raudona kortelė

20.Pescara19161215:369

Tuo metu Ispanijos „Primera“ lygoje pergale džiaugėsi San SebastianoReal Sociedad“ klubas, išvykoje 2:0 (0:0) įveikęs „Malaga“ futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Inigo Martinezas (50 min.) ir Juanmi (62 min.).

„Real Sociedad“ po 18 mačų su 32 taškais turnyro lentelėje užimą penktą vietą, o trečiąkart iš eilės suklupusi „Malaga“ (21 tšk.) žengia trylikta.

„Malaga“ 0 - 2 „Real Sociedad“

50' Inigo Martinez [0 - 1]
62' Juanmi [0 - 2]