67 min. C. Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį ir artėjo prie 13-osios pergalės šiame čempionate. Tačiau paskutinės minutės sėkmę atnešė aikštės šeimininkams.

85 min. į savo vartus įsimušė Sergio Ramosas. Jau per pridėtą laiką pergalę „Sevilla“ klubui išplėšė Stevanas Jovetičius.

Sevilijoje nutrūko 40-ies Madrido „Real“ ekipos nepralaimėtų rungtynių serija.

Po pergalės „Sevilla“ su 39 taškais pakilo į antrą turnyro lentelės vietą ir tik tašku atsilieka nuo lyderės Madrido „Real“ ekipos (40 taškų). Tiesa, „Real“ sužaidė 1 rungtynėmis mažiau.

Trečioje vietoje – „Barcelona“, kuri po 18 rungtynių savo sąskaitoje turi 38 taškus.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Valencia“ ekipa namuose 2:1 (1:0) palaužė Barselonos „Espanyol“ komandą ir po 8-ių nelaimėtų rungtynių pasiekė svarbią pergalę. 17 min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Martinas Montoya.

Po pertraukos antroje mačo pusėje 73 min. rezultatą padvigubino 21-erių puolėjas Santi Mina.

Mačo pabaigoje 86 min. svečių viltis atgaivino Davidas Lopezas. Visgi, per likusias minutes šeimininkai sėkmingai apsigynė ir išplėšė pergalę.

„Valencia“ ekipai pergalė leido kiek lengviau atsikvėpti, šiuo metu jos sąskaitoje – 16 taškų ir 4 taškais priekyje nuo 18-oje vietoje esančio Chichono „Sporting“ klubo, kuriam po sezono šioje pozicijoje grėstų iškritimas į žemesnę lygą.

Tuo tarpu „Espanyol“ klubas po 18-kos rungtynių savo sąskaitoje turi 23 taškus ir užima 11 vietą.