Vienintelį rungtynių įvartį 43 min. galva įmušė Diego Costa. Tai buvo jau 11-oji Londono komandos pergalė iš eilės. Iš viso Antonio Conte auklėtiniai per 17 žaistų rungtynių laimėjo 14 kartų, 1 mačą baigė lygiosiomis ir 2 sykius suklupo. „Chelsea“ sąskaitoje yra 43 taškai – ekipa užtikrintai žengia pirmoje vietoje.

„Crystal Palace“ savo sąskaitoje turi 15 taškų ir yra tarp turnyro autsaiderių.

Savo ruožtu Z. Ibrahimovičius rungtynėse su „West Bromwich“ pasižymėjo du kartus, o Jose Mourinho vadovaujama komanda Anglijos čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Pirmąjį savo įvartį Švedijos veteranas pelnė jau 5 min.

Na the Goal wey Zlatan Ibrahimovic score against West Brom #MUFC pic.twitter.com/6IBCpKrRV6— Man United In Pidgin (@ManUtdInPidgin) December 17, 2016

Antrą sykį jis technišku smūgiu pasižymėjo jau po pertraukos – 56 min. nukreipęs kamuolį į vartus po Wayne'o Rooney perdavimo.

Zlatan met zijn tweede van de avond: 0-2 ! #WBAMUN pic.twitter.com/PM6TCKru2U

— Voetbalfan (@manindetribune) December 17, 2016

35-erių veteranas, kuris Mančesterio komandai atstovauja tik nuo šio sezono, „raudoniesiems velniams“ jau yra pelnęs 16 įvarčių!

Kitose rungtynėse efektingai išsigelbėti pavyko čempionų titulą ginančiai „Leicester City“ ekipai, kuri pirmojo kėlinio viduryje prarado iš aikštės už šiurkštų žaidimą pašalintą Jamie Vardy, o vėliau praleido du įvarčius paeiliui.

Bojanas Krkičius 39 min. realizavo 11 m baudinį, o Joe Allenas per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje rezultatą padvigubino.

Visgi „lapės“ atsitiesė – 74 min. Leonardo Ulloa atsilikimą sušvelnino, o 88 min. Danielis Amartey smūgiu galva atstatė pusiausvyrą – 2:2.

AMARTEY!!!! #lcfc pic.twitter.com/pGST6kgzg2— Josh-L LCFC!!!! (@JoshL_96) December 17, 2016

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)