Kartu su jais į kitą etapą žengė jau anksčiau kelialapius ten užsitikrinę Londono „Arsenal“, PSG, FC „Barcelona“, „Manchester City“, Madrido „Atletico“ ir Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

Didžiausia nežinomybė tvyrojo B grupėje, kurioje dėl dviejų bilietų į aštuntfinalį iki paskutinio turo grūmėsi trys komandos – SSC „Napoli“, Lisabonos „Benfica“ ir Stambulo „Bešiktaš“.

Vis dėlto laukta intriga išsisklaidė labai greitai – turkai, kuriems svečiuose buvo reikalinga pergalė arba bent lygiosios, jau po pirmo kėlinio net 0:4 atsiliko nuo Kijevo „Dinamo“ ekipos, o dvikovą, kurią baigė devyniese, pralaimėjo 0:6.

Grupės nugalėtoju tapo SSC „Napoli“ klubas, išvykoje 2:1 (0:0) įveikęs Lisabonos „Benficą“, likusią antroje pozicijoje.

Sensacija užfiksuota A grupės finiše: PSG savo aikštėje tik per teisėjo pridėtą laiką išplėšė lygiąsias 2:2 (0:1) su Bulgarijos čempionu Razgrado „Ludogorec“.

Edisonas Cavani gražiu smūgiu per save 61 minutę rezultatą išlygino, tačiau netrukus šeimininkai vaikiškai suklydo ir dar kartą atsiliko, o juos nuo pralaimėjimo 92 min. išgelbėjo Angelis Di Maria.

Šiuo netikėtu rezultatu pasinaudojo Londono „Arsenal“ atstovai, kurie Šveicarijoje 4:1 (2:0) patiesė vietos „Basel“ ir išstūmė PSG iš pirmos vietos.

Nugalėtojų gretose trimis įvarčiais pasižymėjo puolėjas Lucas Perezas.

C grupėje konkurencijos nesutiko FC „Barcelona“ – katalonai, vedami „hat-tricką“ atlikusio Ardos Turano ir Lionelio Messio, paskutiniame ture „Camp Nou“ stadione 4:0 (1:0) sutriuškino „Monchengladbach“ ekipą.

Tuo metu „Manchester City“ savo aikštėje nesugebėjo palaužti Glazgo „Celtic“ – lygiosios 1:1 (1:1).

D grupėje saldų revanšą pasiekė Miuncheno „Bayern“ komanda, 1:0 (1:0) atsilyginusi Madrido „Atletico“, kuris patiesė bavarus pirmame rate. Vienintelį įvartį 28 min. nepriekaištingu baudos smūgius įmušė Robertas Lewandowski.

Eindhoveno PSV ir „Rostov“ klubai išsiskyrė taikiai – 0:0 (0:0).

Rungtynės:

A grupė

FC „Basel“ 1 – 4 Londono „Arsenal“
8' [0 – 1] Lucas Perez
16' [0 – 2] Lucas Perez
47' [0 – 3] Lucas Perez
54' [0 – 4] Alex Iwobi
78' [1 – 4] Seydou Doumbia

PSG 2 – 2 Razgrado „Ludogorec“
15' [0 – 1] Virgil Misidjan
61' [1 – 1] Edison Cavani
69' [1 – 2] Wanderson
90+2' [2 – 2] Angel Di Maria

1.Arsenal642018:614
2.PSG633013:712
3.Ludogorec60336:153
4.Basel60243:122

B grupė

Lisabonos „Benfica“ 1 – 2 SSC „Napoli“
60' [0 – 1] Jose Maria Callejon
79' [0 – 2] Dries Mertens
88' [1 – 2] Raul Jimenez

Kijevo „Dinamo“ 6 – 0 Stambulo „Bešiktaš“
9' [1 – 0] Artiom Biesiedin
31' [2 – 0] Andrej Jarmolenka (11 m)
33' [3 – 0] Vitalij Bujalski
45+3' [4 – 0] Derlis Gonzalez
60' [5 – 0] Sergej Sidorčuk
77' [6 – 0] Junior Moraes

29' Andreas Beck („Bešiktaš“) parodyta raudona kortelė
56' Vincent Aboubakar („Bešiktaš“) parodyta raudona kortelė

1.Napoli632111:811
2.Benfica622210:108
3.Bešiktaš61419:147
4.Dinamo61238:65

C grupė

FC „Barcelona“ 4 – 0 „Monchengladbach“
16' [1 – 0] Lionel Messi
50' [2 – 0] Arda Turan
53' [3 – 0] Arda Turan
67' [4 – 0] Arda Turan

„Manchester City“ 1 – 1 Glazgo „Celtic“
4' [0 – 1] Patrick Roberts
8' [1 – 1] Kelechi Iheanacho

1.Barcelona65 0120:415
2.Manchester City62 3112:109
3.Monchengladbach61 235:125
4.Celtic60 335:163

D grupė

Miuncheno „Bayern“ 1 – 0 Madrido „Atletico“
28' [1 – 0] Robert Lewandowski

Eindhoveno PSV 0 – 0 „Rostov“