21-erių metų mūsų šalies dviratininkai, kuriuos treniruoja Dmitrijus Leopoldas, dalyvavo sprinto daugiakovėje. Ją sudarė septynios rungtys. Iš viso jėgas išbandė 12 atletų.

V. Lendelis penktadienį nugalėjo sprinto lenktynėse. Jis laimėjo pirmo etapo pirmą važiavimą, pusfinalyje 2-0 įveikė prancūzą Melviną Landernau, o finale taip pat 2-0 nugalėjo 2015 metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoją kitą prancūzą Quentiną Lafargue'ą.

S. Jonauskas galutinėje įskaitoje liko septintas. Jis pirmo etapo antrame važiavime ir šešių ratų paguodos lenktynėse finišavo antras.

Atrankoje V. Lendelis pasirodė geriausiai. Jis 200 metrų distanciją iš eigos įveikė per 10,069 sek. S. Jonauskas buvo septintas (10,552 sek.).

Likusios šešios rungtys vyko šeštadienį.

Antros rungties – keirino – pirmame važiavime V. Lendelis finišavo pirmas, o S. Jonauskas – šeštas.

Trečioje rungtyje – 6 ratų (1,5 km) lenktynėse – V. Lendelis buvo penktas, o S. Jonauskas – dešimtas.

Ketvirtos rungties – keirino – antrame važiavime Vasilijus užėmė pirmą, o Svajūnas – trečią vietas.

Penktoje rungtyje – atkrintamose lenktynėse – S. Jonauskas buvo dešimtas, o V. Lendelis – paskutinis, 12-as.

Šeštos rungties – keirino – antraje važiavime V. Lendelis buvo pirmas, o S. Jonauskas – ketvirtas.

Septintoje rungtyje – 3 ratų (750 m) lenktynėse – dviratininkai startavo pagal vietas bendroje įskaitoje. Starte varžybų dalyviai nuo silpniausio iki stipriausio išsirikiavo kas penki metrai. V. Lendelis startavo dešimtas, o S. Jonauskas – penktas. Svajūnas laimėjo šias lenktynes, o Vasilijus finišavo šeštas.

Galutinėje įskaitoje pirmą vietą užėmė Q. Lafargue'as, gavęs 24 baudos taškus. Toliau išsirikiavo M. Landernau ir V. Lendelis, surinkę po 33 baudos taškus. S. Jonauskas su 42 baudos taškais liko aštuntas.

„Esame patenkinti. Vasilijus laimėjo visus šešis sprinto ir visus tris keirino važiavimus. Mokomės teisingai paskirstyti jėgas važiavimuose. Rengiantis svarbiausioms varžyboms, dviratininkus būtina „apšaudyti“, – sakė treneris D. Leopoldas.

Antras ir tuo pačiu finalinis „Revolution Champions League“ varžybų etapas vyks gruodžio 2-3 dienomis Londone. Jame bus galima išvysti ir V. Lendelį bei S. Jonauską.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)