Rungtynės Jose Mourinho auklėtiniams prasidėjo itin prastai. Jau 2 min. įvartį fantastišku smūgiu per save pelnė senegalietis Moussa Sow.
Įpusėjus pirmajam kėliniui traumą patyrė ir tęsti rungtynių nebegalėjo vienas iš Mančesterio ekipos lyderių Paulis Pogba. Prancūzą 29 min. aikštėje pakeitė Zlatanas Ibrahimovičius.
59 min. šeimininkų pranašumą puikiai atliktu baudos smūgiu padvigubino olandas Jeremainas Lensas – „Manchester United“ vartininkas Davidas de Gea į šį smūgį tiesiog nesureagavo.
Baigiantis rungtynėms, 89 min., atsilikimą gražiu tolimu smūgiu sušvelnino svečių veteranas Wayne'as Rooney.
Pažymėtina, kad Anglijoje vykusį pirmąjį komandų tarpusavio mačą prieš dvi savaites Mančesterio futbolininkai laimėjo 4:1.
A grupėje J. Mourinho auklėtiniai yra laimėję dvejas iš ketverių žaistų rungtynių ir su 6 taškais nukrito į trečiąją poziciją. Aukščiau rikiuojasi ir „Fenerbahče“ (7 taškai), ir Roterdamo „Feyenoord“ (7 tšk.) ekipa, kuri ketvirtadienio vakarą išvykos mačą Odesoje su Luhansko „Zoria“ (2 tšk.) baigė lygiosiomis – 1:1.
Tuo metu F grupės rungtynėse neįtikėtiną pasirodymą surengė Bilbao „Athletic“ puolėjas Artizas Adurizas. 35-erių metų veteranas 5:3 laimėtose rungtynėse su belgų „Genk“ komanda pelnė net 5 įvarčius!
Gana netikėtą pergalę L grupėje iškovojo be traumuoto Žydrūno Karčemarsko rungtyniavusi turkų „Osmanlispor“ komanda, Ispanijoje 2:1 nugalėjusi „Villarreal“. Pergalingą įvartį 75 min. pelnė rumunas Raulis Rusescu. Turkai su 7 taškais kyla į pirmąją grupės poziciją.
Rezultatai
A grupė
Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) 2 - 1 Manchester United“ (Anglija); Luhansko „Zoria“ (Ukraina) 1 - 1 Roterdamo „Feyenoord“ (Nyderlandai).
Turnyro lentelė
1. | Feyenoord | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
2. | Fenerbahce | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:6 | 7 |
3. | Manchester United | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 6 |
4. | Zorya | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | 2 |
B grupė
Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 1 - 1 Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija); Nikosijos APOEL (Kipras) 1 - 0 Berno „Young Boys“ (Šveicarija).
Turnyro lentelė
1. | APOEL | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:4 | 9 |
2. | Olympiakos | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
3. | Young Boys | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:3 | 4 |
4. | FC Astana | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
C grupė
„Gabala“ (Azerbaidžanas) 1 - 2 „St. Etienne“ (Prancūzija); Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 6 - 1 „Mainz“ (Vokietija);
Turnyro lentelė
1. | Anderlecht | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 8 |
2. | St Etienne | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
3. | Mainz | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:10 | 5 |
4. | Gabala | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:9 | 0 |
D grupė
St. Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 2 - 1 „Dundalk“ (Airija); Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 0 - 0 „AZ Alkmaar“ (Nyderlandai)
Visas ketverias rungtynes laimėjusi Rusijos komanda jau rami dėl vietos kitame etape.
Turnyro lentelė
1. | Zenit | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:5 | 12 |
2. | Dundalk | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
3. | Maccabi | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
4. | AZ Alkmaar | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
E grupė
Vienos „Austria“ (Austrija) 2 - 4 „AS Roma“ (Italija); Džurdžu „Astra“ (Rumunija) 1 - 1 Plzeno „Viktoria“ (Čekija).
Turnyro lentelė
1. | AS Roma | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:6 | 8 |
2. | Austria | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:9 | 5 |
3. | Astra | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | 4 |
4. | Plzen | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | 3 |
F grupė
Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 5 - 3 „Genk“ (Belgija); „Sassuolo“ (Italija) 2 - 2 Vienos „Rapid“ (Austrija).
Turnyro lentelė
1. | Genk | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:9 | 6 |
2. | Ath Bilbao | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
3. | Sassuolo | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 5 |
4. | Rapid Vienna | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
G grupė
Amsterdamo „Ajax“ (Nyderlandai) 3 – 2 Vigo „Celta“ (Ispanija); Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 0 – 3 „St. Liege“ (Belgija)
Turnyro lentelė
1. | Ajax | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 10 |
2. | St. Liege | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
3. | Celta Vigo | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 5 |
4. | Panathinaikos | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | 1 |
H grupė
„Braga“ (Portugalija) 3 – 1 Konijos „Konyaspor“ (Turkija); „Gent“ (Belgija) 3 – 5 Donecko „Šachtar“ (Ukraina);
Visas rungtynes laimėjusi Donecko komanda jau užsitikrino vietą kitame etape.
Turnyro lentelė
1. | Shakhtar | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 12 |
2. | Braga | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
3. | Gent | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | 4 |
4. | Konyaspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | 1 |
I grupė
Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 2 – 0 „Krasnodar“ (Rusija); „Nice“ (Prancūzija) – „Salzburg“ (Austrija);
Visas rungtynes laimėjusi Gelzenkircheno komanda jau užsitikrino vietą kitame etape.
Turnyro lentelė
1. | Schalke | 4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 12 |
2. | Krasnodar | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
3. | Salzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | 3 |
4. | Nice | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
J grupė
„Fiorentina“ (Italija) 3 – 0 Liberecų „Slovan“ (Slovakija); Salonikų PAOK (Graikija) 0 – 1 Baku „Qarabag“ (Azerbaidžanas);
Turnyro lentelė
1. | Fiorentina | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
2. | Qarabag | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:7 | 7 |
3. | PAOK | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
4. | Liberec | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 |
K grupė
„Southampton“ (Anglija) 2 – 1 Milano „Inter“ (Italija); Prahos „Sparta“ (Čekija) 2 – 0 Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis)
Turnyro lentelė
1. | Sparta Prague | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 9 |
2. | Southampton | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 7 |
3. | H. Beer Sheva | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | 4 |
4. | Inter | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
L grupė
„Zurich“ (Šveicarija) 0 – 0 Bukarešto „Steaua“ (Rumunija), „Villarreal“ (Ispanija) 1 – 2 „Osmanlispor“ (Turkija).
Turnyro lentelė
1. | Osmanlispor | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
2. | Villarreal | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
3. | Zurich | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
4. | FC Steaua | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | 3 |