Vyrų varžybas laimėjo ir pagrindinį prizą iškovojo kaunietis Martynas Aleksonis, finale po atkaklios ir permainingos kovos 7:6 palaužęs klaipėdiečio Kęstučio Žadeikio jaunesniojo pasipriešinimą.

Pusfinalyje M. Aleksonis 7:2 nugalėjo šiaulietį Arnoldą Vaičiulį, o K. Žadeikis tokiu pat rezultatu 7:2 privertė pasiduoti kaunietį Evaldą Juknevičių.

Praėjusių metų šio turnyro nugalėtojas ir šio sezono šalies reitingo lyderis vilnietis Pijus Labutis ketvirtfinalyje 6:7 nusileido K. Žadeikiui ir su praėjusių metų šio turnyro finalininku kauniečiu Mariumi Jofe, kitu laikinosios sostinės atstovu Nerijumi Paškevičiumi ir vilniečiu Vytautu Pranckevičiumi pasidalijo 5-8 vietas.

Moterų varžybų nugalėtoja po metų pertraukos vėl tapo kaunietė Agnė Jarušauskaitė. Trečius metus iš eilės šio turnyro finale žaidusi A. Jarušauskaitė lemiamoje dvikovoje 5:3 privertė pasiduoti kitą laikinosios sostinės atstovę Ugne Štarkaitę ir tapo šalies reitingo lydere.

Pusfinalyje A. Jarušauskaitė 5:3 įveikė vilnietę Augustę Mikulėnaitę, o reitingo lyderės poziciją praradusi U. Štarkaitė 5:2 nugalėjo dar vieną kaunietę Eveliną Jurelevičiūtę.

Praėjusių metų šio turnyro nugalėtoja vilnietė Simona Milišauskaitė šįsyk nežaidė.

Veteranų (virš 45 metų) varžybose pergalę iškovojo telšiškis Žilvinas Varnelis. Jis finale 5:3 nugalėjęs paskutiniuosius dvejus metus „Biljuvos“ taures laimėjusį kaunietį Gintarą Sulžicką, bei atsirevanšavo už nesėkmę 4:5 praėjusių metų finale.

Pusfinalyje Ž. Varnelis 5:3 įveikė kaunietį Giedrių Kaminską, o G. Sulžickas 5:0 nugalėjo vilnietį Juozą Biekšą.

Vyriausias turnyro dalyvis 74-erių metų Leonardas Buta veteranų varžybose pasidalijo devintą poziciją.