Vilniečiams rungtynės prasidėjo nesėkmingai, kai jau 3-ią minutę puikiu smūgiu kamuolį į vartus nukreipė Titas Vitukynas (0:1).

„Trakams B“ pirmaujant 1:0, aikštėje vyravo kietas žaidimas. Žiūrovai pamatė daug vyriškos kovos aikštės viduryje. Žalgiriečiai pirmo kėlinio pabaigoje perėmė iniciatyvą, bet trūko aštrumo atakuojant ir pasižymėti nepavyko.

Po pertraukos padėtį aikštės viduryje valdė „Žalgiris B“. Itin pastebimas buvo Julius Momkus. Puolėjas, šįkart rungtyniavęs su kapitono raiščiu, triskart paspruko nuo varžovų, bet visus sykius „Trakus B“ gelbėjo vartininkas Timofejus Šeremeta.

„Trakai B“ ėmėsi kontratakų taktikos ir ji pasiteisino. 67-ą minutę po greito išpuolio ir slalomo įvartį pelnė Donatas Šėgžda (0:2).

„Esu labai nepatenkintas pirmu kėliniu. „Trakai B“ žaidė labai gerai, o mes tiesiog bėgiojome paskui kamuolį. Jo net nepalietę, praleidome pirmą įvartį, – po rungtynių širdo vyriausiasis „Žalgirio B“ treneris Andrius Skerla. – Antru kėliniu esu patenkintas. Susikūrėme nemažai momentų, kad nepralaimėtume. Paprasčiausiai buvo bloga realizacija. Mus užmušė antras praleistas įvartis.“

Vilniaus „Žalgiris B“ 0 – 2 „Trakai B“

3‘ Titas Vitukynas [0 - 1]
67‘ Donatas Šėgžda [0 - 2]

„Žalgirio B“ sudėtis: Karolis Čirba, Dominykas Barauskas, Glebas Chruščiovas, Martinas Morozas (46‘ Artūras Lukša), Arnas Valvonis, Osvaldas Čipkus (70‘ Edvinas Baniulis), Arminas Čivilis, Justas Lasickas, Erikas Motuzas (46‘ Ignas Kružikas), Ernestas Stočkūnas, Julius Momkus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)