Praėjusiais metais šiose lenktynėse trečią vietą užėmęs lietuvis šiemet distanciją baigė su grupe dviratininkų, kuri 247 km numynė per 5 valandas 58 minutes 51 sekundes ir 5 sekundes pralaimėjo pergalę iškovojusiam belgui Oliveriui Naesenui.

Dvi sekundes nuo belgo atsilikęs antras finišavo dar vietas „Cannondale-Drapac“ ekipos atstovas italas Alberto Bettiolas, o trečioje pozicijoje finišo liniją kirtęs praėjusių metų šių lenktynių nugalėtojas norvegas Alexanderis Kristoffas belgui pralaimėjo taip pat 5 sekundes.

9 sekundes nuo belgo atsilikęs 41-ą vietą lenktynėse užėmė ir 5 reitingo taškais tenkinosi FDJ ekipai atstovaujantis Ignatas Konovalovas.

Iš viso lenktynes baigė 128-i dviratininkai iš 200-ų startavusių.

A. Kruopis lenktynėse Olandijoje liko 37-as

Olandijoje vykusiose dviejų dienų „Ronde van Midden Nederland“ dviratininkų lenktynėse Belgijai atstovaujančios „Verandas Willems Cycling Team“ komandos narys Aidis Kruopis bendroje įskaitoje užėmė 37-ą vietą.

Lietuvis 34 sekundėmis atsiliko nuo lenktynes laimėjusio brito Christopherio Opie, kuris lenktynėse sugaišo 4 valandas 55 minutes 51 sekundę.

7 sekundes nugalėtojui pralaimėjęs lenkas Karolis Domagalskis užėmė antrą vietą, o trečioje pozicijoje likęs kitas Didžiosios Britanijos dviratininkas Peteris Williamsas nuo tėvynainio atsiliko 10 sekundžių.

Iš viso lenktynes baigė 121-as dviratininkas iš 161-o startavusio.

Antrą etapą sekmadienį laimėjo nugalėtoju tapęs Ch. Opie (4:27:08), o lyderių grupėje finišavęs A. Kruopis užėmė septintą vietą.