Pirmame kėlinyje negailestingai „Astana“ atakų škvalo sutalžytas ir įvartį praleidęs „Žalgiris“ po pertraukos persigrupavo. Atrodė, kad taiklus Elivelto smūgis atneš komandai palaimą, kadangi jo būtų pakakę žingsniui į kitą etapą.

Bet antrą teisėjo pridėtą minutę žodį tarė ir dešimties tūkstančių žiūrovų „Astana Arena“ stadione didvyriu tapo Marinas Aničičius, pelnęs abu Kazachstano čempionų įvarčius.

Astanos ekipos trečiame UEFA Čempionų lygos atrankos etape lauks Glazgo „Celtic“ ir „Lincoln“ poros nugalėtojas. Jų tarpusavio akistata prasidėjo sensacinga pusiau mėgėjiškos Gibraltaro komandos pergale namuose prieš škotus 1:0, o atsakomoji dvikova vyks trečiadienį vakare.

Rungtynių Astanoje kaina buvo dviguba. Žalgiriečiams pralaimėjus jų pasirodymas Europos taurių turnyruose trečius metus iš eilės nutrūko vos prasidėjęs. O peržengus kazachus į Vilnių būtų atvažiavusios dar bent dvi komandos, kadangi trečiame UEFA Čempionų lygos atrankos etape suklupę klubai tęsia kovą UEFA Europos lygos kvalifikacijoje.

Į 30 tūkst. žiūrovų talpinantį „Astana Arena“ stadioną, kuriame užpildyta buvo apie trečdalis tribūnų, dvikova persikėlė po klausimų daugiau nei atsakymų palikusio pirmo pasimatymo Vilniuje. Prieš savaitę priešininkai išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Abiejų komandų treneriai, palyginti su pirma akistata Lietuvoje, atliko po vieną korekciją savo starto sudėtyse.

„Žalgirio“ gretose vietoje Lino Pilibaičio rungtynes pradėjo vienintelio įvarčio autorius Elivelto, o „Astana“ ekipoje Serikžaną Mužikovą pakeitė Junioras Kabananga.

Mačui teisėjavo Sandro Scharerio vadovaujama brigada iš Šveicarijos.

Rezultatas:

„Astana“ 2 – 1 „Žalgiris“
31' [1 – 0] Marinas Aničičius
57' [1 – 1] Elivelto
90+2' [2 – 1] Marinas Aničičius

Komandų starto sudėtys

„Astana“: Nenadas Eričius; Marinas Aničičius, Jurijus Logvinenka, Igoris Šitovas, Dmitrijus Šomko; Rogeris Canasas, Nemanja Maksimovičius, Junioras Kabananga, Agimas Ibraimi, Patrickas Twumasi; Tanatas Nuserbajevas.

„Žalgiris“: Saulius Klevinskas; Linas Klimavičius, Donovanas Slijngardas, Mamadou Mbodjis, Egidijus Vaitkūnas; Mantas Kuklys, Slavko Blagojevičius, Vytautas Lukša, Saulius Mikoliūnas, Elivelto; Andrija Kaludjerovičius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (619)