Pirmąją dieną vyko moterų špagos rungtis. Asmeninėse varžybose aukso medalį pelnė Paulina Bajorūnaitė, finale 15:14 įveikusi Rimantę Pacevičiūtę.

Tuo tarpu bronzos apdovanojimai atiteko Viktei Ažukaitei bei Gintarei Venčkauskaitei.

Komandinėse varžybose čempionėmis tapo „Kauno Gajos-Dvikovos I“ atstovės (Viktė Ažukaitė, Paulina Bajorūnaitė, Ema Jaruševičiūtė ir Akvilė Katkovaitė), finale 45:33 nugalėjusios „VMSC – Gintarinės špagos I“ ekipą (Gabija Daraškevičiūtė, Olivija Mašalo, Loreta Michnovič bei Rimantė Pacevičiūtė).

Kovoje dėl bronzos medalių nugalėtojomis tapo „Kauno Gajos-Dvikovos II“ merginos (Aušra Blažytė, Gabrielė Palevičiūtė ir Karolina Štreimikytė), 45:29 įveikusios „VMSC – Gintarinės špagos II“ komandą (Lurdė Grabovskytė, Patricija Ščetko, Aušrinė Šimkutė bei Ivona Stavickaja).

Antroji čempionato diena buvo skirta vyrų špagos rungčiai. Asmeninėse kovose geriausias buvo Edvinas Krungolcas, kovoje dėl aukso 15:10 nugalėjęs Javgenijų Stalmakovą, o dvi trečios vietos teko Tomui Makarovui ir Edgarui Dvariškiui.

Komandinėse varžybose čempione tapo „Mišri 1“ ketveriukė (Justinas Kinderis, Edvinas Krungolcas, Tomas Makarovas ir Dalius Strazdas), 45:33 įveikusi „Mišrią 2“ komandą (Gytis Gudlevičius, Leonardas Kalininas bei Vladislavas Sosnovskij).

Kovoje dėl trečios vietos pergalę šventė „VMSC–Gintarinės špagos II“ ekipa (Povilas Markevičius, Jurijus Mašalo, Karolis Minkevičius ir Viktoras Saletis), 45:40 nugalėjusi „Kauno Gajos 2“ vaikinus (Matas Bartaška, Rokas Jukna bei Arnas Salokas).