Nugalėtoja tapusios lietuvės komandos draugės Edita Mazurevičiūtė ir Olivija Baleišytė užėmė atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas.

Iš viso klasifikuotos 65 dviratininkės.

E. Mazurevičiūtė tapo „kalnų karaliene“, o „Planet X Bo-go“ komandų įskaitoje užėmė pirmą vietą.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos, A. Trebaitė laimėjo ketvirtą etapą, o prologe ir penktame etape buvo trečia.

Azerbaidžane pirmą etapą T. Vaitkus baigė 21-as

Trečiadienį startavusių daugiadienių „Tour d'Azerbaidjan“ dviratininkų lenktynių pirmame etape 21-ą vietą užėmė „Nasr–Dubai“ komandai atstovaujantis Tomas Vaitkus.

154 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė kartu su pirmo etapo nugalėtoju vokiečiu Philu Bauhausu, aplenkusiu australą Scottą Sunderlandą ir ekipos draugą italą Lucą Wackermanną.

1. Phil Bauhaus (Vokietija) – 3 val. 34 min. 19 sek.
...
124. Abdulhadi Alajmi (Kuveitas) – atsiliko 7 min. 35 sek.

E. Šiškevičius lenktynių Prancūzijoje pirmame etape finišavo 20-as

Trečiadienį Prancūzijoje startavusių 62-ą kartą surengtų daugiadienių dviratininkų lenktynių „4 Jours de Dunkerque/Tour du Nord-pas-de-Calais“ pirmame etape 20-as finišavo „Delko Marseille Provence KTM“ komandos narys Evaldas Šiškevičius, o kartu su pagrindine grupe 191,4 km distanciją įveikęs Gediminas Bagdonas („AG2R La Mondiale“) buvo 98-as.

Pirmo etapo nugalėtoju tapo prancūzas Bryanas Coquard'as, aplenkęs olandą Raymondą Krederį ir tautietį Nacerą Bouhannį.

1. Bryan Coquard (Prancūzija) – 4 val. 28 min. 53 sek.