Atkaklios kovos ir studentų sportinis charakteris džiugino žiūrovų akis ir stebino varžybų stebėti atvažiavusius garbius svečius: Šiaulių miesto merą Artūrą Visocką, Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentą doc. dr. Česlovą Garbaliauską, NSTL prezidentą Jūrą Banį ir Šiaulių universiteto rektorių prof. Donatą Jurgaitį.

Varžybų pusfinalyje merginų grupėje Lietuvos sporto universitetas (LSU) įveikė Mykolo Riomerio universiteto (MRU) tinklininkes 3:1 (23:25, 25:23, 25:22, 25:19), o VDU komanda 3:0 (25:12, 25:10, 25:20) nepaliko jokių vilčių Vilniaus universiteto (VU) studentėms.

Vaikinų grupės pusfinalio rungtynėse ŠU tinklininkai 3:0 (25:13, 25:19, 25:18) nugalėjo Klaipėdos universitetą (KU), o Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komanda po atkaklios, penkių setų kovos visų žiūrovų nuostabai 2:3 (25:17, 25:22, 22:25, 24:26, 13:15) pralaimėjo LSU studentams.

Vaikinų finalo kova tapo tikra tinklinio savaitgalio Šiauliuose puošmena. Jame susitiko LSU ir ŠU komandos. Dramatišką ir permainingą penkių setų kovą, privertusią žiūrovus aikčioti kiekvieną kartą kamuoliui palietus grindis, dideliam Šiaulių komandos gerbėjų džiaugsmui 3:2 (25:22, 22:25, 25:19, 17:25, 15:13) laimėjo varžybų šeimininkai – ŠU studentai.

Bronzos medaliai atiteko VGTU komandai, kuri mažajame finale 3:0 (25:13; 25:22; 25:20) įveikė KU tinklininkus.

Merginų čempionėmis be didesnio vargo tapo VDU studentės, finale 3:0 (25:20, 25:21, 25:21) įveikusios LSU tinklininkes. Trečia vieta atiteko MRU komandai, mažajame finale 3:0 (25:23; 25:13; 29:27) laimėjusiai prieš VU tinklininkes.

Moterų tinklinis

Iškilmingo varžybų Šiaulių universitete uždarymo metu buvo paskelbti ir apdovanoti geriausi komandų ir finalo turnyro žaidėjai. Geriausiais finalų žaidėjais pripažinti Viltė Makauskaitė iš VDU ir LSU studentas Gilbertas Kerpė.

2015-2016 metų Lietuvos studentų tinklinio komandų rikiuotė ir geriausi žaidėjai: