Viktorija Andrulytė (144 baudos balai), Auksiniame laivyne užimą 21-ą vietą, o Milda Eidukevičiūtė (256 baudos balai) Sidabriniame laivyne (Silver Fleet; 51-99 vietos) tenkinosi 84-ta pozicija.

Europos čempione tapo švedė Joselin Olsson (35 baudos balai), sidabras atiteko suomei Tuulai Tenkanen (38 baudos balai), o bronza – planetos vicečempionei olandei Marit Bouwmeester (46 baudos balai).

Pasaulio čempionė danė Anne-Marie Rindom (68 baudos balai) liko penkta, Londono olimpinių žaidynių čempionė kinė Lijia Xu (73 baudos balai) užėmė aštuntą vietą, o Europos čempionės titulą ginusi vokietė Svenja Weger tenkinosi tik 35-a vieta.

Vyrų „Laser Radial“ klasėje startavęs Marius Eidukevičius su 215 baudos balų po 10 plaukimų liko 33-as tarp 42 dalyvių.

Šioje klasėje trečiąjį iš eilės čempiono titulą iškovojo lenkas Marcinas Rudawskis (9 baudos balai), aplenkęs prizininkais tapusius ispaną Ismaelį Iessą (28 baudos balai) ir tautietį Jonaszą Stelmaszyką (53 baudos balai).

Olimpinėje vyrų „Laser Standard“ klasėje geriausiai iš lietuvių sekėsi Marčiui Pajarskui, kuris su 288 baudos balais po 11 plaukimų Auksiniame laivyne liko 56-as tarp 63 sportininkų.

Aukso medalį iškovojo 2013 metų Senojo žemyno pirmenybių bronzinis prizininkas švedas Jesperas Stalheimas (61 baudos balas), sidabras atiteko olandui Nicholasui Heineriui (74 baudos balai), bronza – korėjiečiui Jeeminui Ha (76 baudos balai).

Pirmuosius tris plaukimus laimėjęs pasaulio čempionas britas Nickas Thompsonas (103 baudos balai) liko dvyliktas.

Karolis Janulionis (158 baudos balai) šios klasės Sidabriniame laivyne (64-126 vietos) užėmė 70-tą vietą.