Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai Valensijoje 3:1 (2:1) įveikė vietos „Levantę“ ir toliau žengia trečioje turnyro lentelės vietoje.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (34 min. iš 11 metrų baudinio) ir Isco (92 min.), o 38 min. kamuolys nuo virpsto atšoko į „Levantes“ vartininko Diego Marino nugarą ir įriedėjo į vartus.

Beje, komiškas įvartis į savo vartus krito ir „Malaga“ bei CF „Valencia“ (1:2) ekipų rungtynėse. 41 min. šeimininkų vartininkas Carlosas Kameni pats įsimetė kamuolį į savo vartus pašokęs į orą.

Tuo metu Italijoje paaiškėjo antrasis „Coppa Italia“ turnyro finalo dalyvis. Juo po dramatiškos kovos tapo titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, kuris antrą dvikovą svečiuose Milano „Inter“ atstovams pralaimėjo net 0:3 (0:1), bet triumfavo 11 metrų baudinių serijoje – 5:3.

„Juventus“ futbolininkai finale, kuris numatytas kovo 21 dieną Romoje, susitiks su AC „Milan“ komanda, kitame pusfinalyje bendru rezultatu net 6:0 nušlavusia trečios pagal pajėgumą šalies lygos atstovę „Alessandrią“.

Rungtynės:

Ispanijos „La Liga“

Bilbao „Athletic“ 4 – 1 La Korunjos „Deportivo“
13' [1 – 0] Iker Muniain
36' [2 – 0] Aritz Aduriz
51' [2 – 1] Oriol Riera
53' [3 – 1] Aritz Aduriz
61' [4 – 1] Aritz Aduriz

Vigo „Celta“ 0 – 0 „Villarreal“

„Malaga“ 1 – 2 CF „Valencia“
14' [1 – 0] Duje Cop
41' [1 – 1] Carlos Kameni (į savo vartus)
50' [1 – 2] Denis Čeryšiov

„Sevilla“ 1 – 0 „Eibar“
11' [1 – 0] Fernando Llorente

88' Manuel Lillo Castellano („Eibar“) parodyta raudona kortelė

Valensijos „Levante“ 1 – 3 Madrido „Real“
34' [0 – 1] Cristiano Ronaldo (11 m)
38' [0 – 2] Diego Marino (į savo vartus)
39' [1 – 2] Deyverson
90+2' [1 – 3] Isco

Milano „Inter“ 3 – 0 Turino „Juventus“, po 11 m baudinių serijos 3:5
16' [1 – 0] Marcelo Brozovič
49' [2 – 0] Ivan Perisič
82' [3 – 0] Marcelo Brozovič

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)