Su 28 taškais „Sūduva“ turnyro lentelėje užėmė trečią vietą ir atkrintamas varžybas turės pradėti nuo pirmo rato. Reguliaraus sezono nugalėtoja Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ (42 tšk.) komanda ir antroje pozicijoje likusi Raseinių „Norvelita“ (37 tšk.) iškart pateko į pusfinalį.

Tuo metu Kaune baigėsi Lietuvos čempionato B diviziono finalo varžybos, kuriose triumfavo Kauno „Marito“ klubas. Jis iškovojo visas
tris pergales.

„Marito“ tinklininkai 3:0 (25:23, 25:22, 25:19) nugalėjo Šiaulių „Yvo“ ekipą, 3:2 (17:25, 28:26, 14:25, 25:14, 17:15) įveikė Kauno „KTU-Mintonet“ komandą ir 3:2 (25:18, 21:25, 25:18, 21:25, 15:12) - Vilniaus „Flamingo Volley-SM Tauro-2“ klubą.

Antrą vietą užėmė dvi pergales iškovojusi „KTU-Mintonet“ ekipa, trečią - „Flamingo Volley-SM Tauro-2“ komanda, o „Yvas“ liko ketvirtas.

Visos finalo turnyre dalyvavusios komandos pateko į Lietuvos pirmenybių atkrintamas varžybas, kuriose galės mesti iššūkį aukščiausios lygos dalyvėms.

Pirmajame atkrintamų varžybų rate „Marito“ žais su Vilniaus VGTU, „KTU-Mintonet“ - su Gargždų SC, „Flamingo Volley-SM Tauras-2“ - su Kelmės „Etoviu“, o „Yvas“ - su „Sūduva“.

Šios komandos žais dėl paskutinio bilieto į pirmenybių pusfinalį. Jame, be Šiaulių ir Raseinių klubų, taip pat žais Baltijos čempionate sėkmingai rungtyniaujanti Vilniaus „Flamingo Volley-SM Tauro“ ekipa.

Moterų čempionate laukia intriguojantys pusfinaliai

Lietuvos moterų tinklinio pirmenybių paskutiniame ture pergales šventė lyderės. Reguliarais sezono nugalėtoja tapusi Alytaus „Parama-Prekyba“ išvykoje 3:0 (25:19, 25:18, 25:12) nugalėjo Vilniaus universiteto ekipą, o namuose 3:0 (25:12, 25:19, 25:8) įveikė Šalčininkų „Fortūną“.

Antroje pozicijoje likusi Vilniaus „SM Tauro-VTC“ ekipa varžovių aikštėje 3:0 (25:15, 25:23, 25:22) nugalėjo „Fortūną“, o savo aikštėje 3:0 (26:24, 25:13, 25:21) pranoko Gargždų SC tinklininkes.

Reguliariame sezone Alytaus klubas surinko 36 taškus, o „SM Tauro-VTC“ - 30. Trečią vietą užėmė VU (24 tšk.) komanda.

Pusfinalyje prie dviejų stipriausių Lietuvos pirmenybių komandų prisijungs dvi Baltijos pirmenybėse į atkrintamas varžybas patekusios ekipos - Kauno „Heksa-ASU“ ir Jonavos „Achema-KKSC“.

Pirmose rungtynėse kaunietės kovo 12-ą dieną susitiks su „SM Tauro-VTC“ ekipa, o jonaviškės namuose priims „Prekybos-Paramos“ tinklininkes.