Ispanijoje vykusiame mače tarp „Sevilla“ ir „Molde“ klubų dirbo teisėjų brigada iš Lietuvos:Gediminas Mažeika, jo asistentai Vytautas Šimkus ir Vytenis Kazlauskas, papildomi arbitrai Sergejus Slyva ir Jurijus Paškovskis bei rezervinis – Dovydas Sužiedėlis. Tokio rango atkrintamosiose varžybose lietuviai teisėjavo pirmą kartą istorijoje.

Šioje dvikovoje buvo parodytos tik dvi geltonos kortelės (abi svečiams – DELFI), o užtikrintą pergalę 3:0 (1:0) šventė „Sevilla“. Dublį atliko Fernando Llorente, vieną tikslų smūgį pridėjo Kevinas Gameiro.

Tuo metu nesėkmingą sezoną tęsia „Manchester United“ futbolininkai, kurie svečiuose 1:2 (1:1) pralaimėjo danų Herningo „Midtjylland“ ekipai, nors pirmieji įmušė įvartį, kai 37 min. pasižymėjo Memphis Depay.

Vokietijos grandė Dortmundo „Borussia“ namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Porto“. Po įvartį per kėlinį pelnė Lukaszas Piszczekas ir Marco Reusas.

Įspūdingą dovaną vyriausiajam treneriui Gary Neville'ui jo 41-ojo gimtadienio proga įteikė CF „Valencia“, kuri savo stadione net 6:0 (5:0) sutraiškė Vienos „Rapid“, o sužaidus 35 min. jau pirmavo 5:0.

Atsakomieji porų susitikimai numatyti lygiai po savaitės, kitą ketvirtadienį.

Rungtynės:

Briuselio „Anderlecht“ 1 – 0 Pirėjo „Olympiakos“
67' [1 - 0] Kara Mbodji

Dortmundo „Borussia“ 2 – 0 „Porto“
6' [1 – 0] Lukasz Piszczek
71' [2 – 0] Marco Reus

Herningo „Midtjylland“ 2 – 1 „Manchester United“
37' [1 – 1] Memphis Depay
44' [1 – 1] Pione Sisto
77' [2 – 1] Paul Onuachu

Florencijos „Fiorentina“ 1 – 1 Londono „Tottenham Hotspur“
37' [0 – 1] Nacer Chadli (11 m)
59' [1 – 1] Federico Bernardeschi

„St Etienne“ 3 – 2 „Basel“
9' [1 – 0] Mustapha Bayal Sall
39' [2 – 0] Kevin Monnet-Paquet
44' [2 – 1] Walter Samuel
56' [2 – 2] Marc Janko (11 m)
77' [3 – 2] Jean-Christophe Bahebeck

„Sevilla“ 3 – 0 „Molde“
35' [1 – 0] Fernando Llorente
49' [2 – 0] Fernando Llorente
72' [3 – 0] Kevin Gameiro

„Villarreal“ 1 - 0 SSC „Napoli“
82' [1 - 0] Denis Suarez

„Augsburg“ 0 – 0 FC „Liverpool“

Stambulo „Galatasaray“ 1 – 1 Romos „Lazio“
12' [1 – 0] Sabri Sarioglu
21' [1 – 1] Sergej Milinkovič-Savič

Marselio „Olympique“ 0 – 1 Bilbao „Athletic“
54' [0 – 1] Aritz Aduriz

Donecko „Šachtar“ 0 – 0 Gelzenkircheno „Schalke“

86' Aleksandr Kučer („Šachtar“) parodyta raudona kortelė

„Sion“ 1 – 2 „Braga“
13' [0 – 1] Nikola Stojiljkovič
53' [1 – 1] Moussa Konate
61' [1 – 2] Rafa Silva

90' Nikola Vukčevič („Braga“) parodyta raudona kortelė

Prahos „Sparta“ 1 – 0 „Krasnodar“
64' [1 – 0] Lukas Julis

Lisabonos „Sporting“ 0 – 1 Lėverkuzeno „Bayer“
26' [0 – 1] Karim Bellarabi

74' Ruben Semedo („Sporting“) parodyta raudona kortelė

CF „Valencia“ 6 – 0 Vienos „Rapid“
4' [1 – 0] Santi Mina
10' [2 – 0] Daniel Parejo
25' [3 – 0] Santi Mina
29' [4 – 0] Alvaro Negredo
35' [5 – 0] Andre Gomes
89' [6 – 0] Rodrigo

Kita pora:

Stambulo „Fenerbahče“ – Maskvos „Lokomotiv“, pirmas mačas 2:0

* * *

Iš viso 2015-2016 m. sezono UEFA Europos lygos turnyre kovas pradėjo 158-i Senojo žemyno futbolo klubai, o nugalėtojas ateinančių metų gegužės 18 dieną paaiškės Bazelyje, Šveicarijoje.

Praėjusiais metais trofėjų virš savo galvų kėlė ispanų „Sevilla“ komandos futbolininkai, kurie finale Varšuvoje 3:2 (2:2) palaužė Dniepropetrovsko „Dnipro“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (36)