Prancūzas, kuris šį turnyrą anksčiau laimėjo 2013 ir 2015 metais, finale per 1 valandą 48 minutes 7:5, 6:4 nugalėjo tėvynainį Paulą-Henrį Mathieu.

Laimėjęs pirmąjį ATP serijos turnyrą šiemet ir 26-ąjį karjeroje R. Gasquet kartu su pagrindiniu prizu gavo 250 ATP klasifikacijos taškų bei 82 450 eurų čekį.

Dvejetų varžybas laimėjo antroji turnyro pora kroatas Mate Pavičius ir naujazelandietis Michaelas Venusas, lemiamoje dvikovoje 7:5, 7:6 (7:4) įveikusi Vokietijai atstovaujančius Alexanderį ir Mischą Zverevus.

Bulgarijoje triumfavo favoritas

Bulgarijoje sostinėje pirmą kartą vykusio ATP serijos „Garanti Koza Sofia Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 463,5 tūkst. eurų, vienetų varžybas laimėjo favoritu laikytas Roberto Bautista.

27-erių Ispanijos tenisininkas finale per 1 valandą ir 22 minutes 6:3, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš antrą reitingą turėjusį serbą Viktorą Troickį ir laimėjo jau antrą šiemet bei aštuntąjį karjeroje ATP serijos turnyrą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteko ir 250 ATP reitingo taškų ir 82 450 eurų čekis.

Dvejetų varžybas laimėjo trečias pagal skirstymą olandų Wesley Koolhofo bei Matwe'o Middelkoopo duetas, lemiamoje dvikovoje 7:5, 6:7 (9:11), 10:6 palaužęs austro Philippo Oswaldo ir kanadiečio Adilo Shamasdino poros pasipriešinimą.