Moterų 3000 m nuotolį pirmoji su geriausiu sezono rezultatu pasaulyje baigė Brigita Virbalytė-Dimšienė - 12 minučių 20,77 sekundės.

Tai buvo devintoji B. Virbalytės pergalė šalies uždarų patalpų čempionatuose, ji yra laimėjusi aukso medalius 2003-2010 metais, o po to penkiuose čempionatuose nedalyvavo.

Antrąją vietą užėmė Neringa Aidietytė, pasiekusi asmeninį rekordą (12:34.51).

Živilė Vaiciukevičiūtė pagerino Lietuvos 19-mečių rekordą (13:19.76) ir iškovojo bronzos medalį.

Marius Žiūkas laimėjo vyrų 5000 m nuotolį - 19 min. 33,72 sek., užfiksavęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Čempionu jis tapo ketvirtus metus iš eilės ir šeštą kartą per visą karjerą.

Antras finišavo Marius Šavelskis (19:37,99), trečiąja pozicija tenkinosi asmeninį rekordą pasiekęs Artūras Mastianica (20:14,26).