Šios rungtynės buvo pirmosios žalgiriečių pasiruošimo etape, o iki naujojo sezono pradžios bus sužaistos dar šeši mačai Vilniuje ir trys svečiose šalyse: vienos rungtynės Minske ir dvejos – Estijoje.

Rungtynės prasidėjo iš pradžių atsargiu, tačiau kuo toliau, tuo vis atkaklesniu žaidimu. Abi komandos nevengė keliauti link varžovų vartų, tačiau dažniau nuo atakų gintis teko svečiams iš Lenkijos.

Pirmasis gaisras prie priešininkų vartų kilo jau 3-iąją žaidimo minutę, kuomet kraštu praskriejęs komandos naujokas Sauliu Mikoliūnas smūgiavo kamuolį visai šalia vartų virpsto.

Kėlinio viduryje varžovus spausti pradėję žalgiriečiai išsikovojo du iš eilės baudos smūgius, tačiau tiek pirmąjį kartą Bahrudinui Atajičiui, tiek antrąjį Elivelto nepavyko perspirti varžovų gynėjų sienos.

Pirmojo kėlinio metu svečiai iš Lenkijos daugiausia laiko skyrė savo vartų gynybai, o jų kelios atakos nors ir baigėsi smūgiais link Armanto Vitkausko vartų, tačiau grėsmės jiems taip ir nesukėlė.

Bene geriausią progą persverti rezultatą turėjo tas pats S. Mikoliūnas, kuris ir vėl kaip uraganas praskriejo kairiuoju aikštės kraštu ir gavęs kamuolį klastingai smūgiavo link tolimojo vartų virpsto, tačiau pataikyti į tikslą saugui nepavyko. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – 0:0.

Antrąjį kėlinį efektyviai pradėjo Vytautas Lukša, kuris nuolat kėlė grėsmę varžovų gynėjams, o 52-ąją minutę pabandė savo laimę ir galingu smūgiu, kuris buvo pavojingas, tačiau skriejo tiesiai į varžovų vartininko glėbį.

Vos po poros minučių S. Mikoliūnas įsiveržė į baudos aikštelę ir po kontakto su priešininkų žaidėju griuvo ant žemės, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo ir 11 metrų baudinio neskyrė.

Įpusėjus kėliniui prasidėjo žalgiriečių keitimų karuselė, o aikštėje pasirodė nemažai jaunimo komandos narių, kurie puikiai pagyvino žaidimą. Į vartus smūgiuoti bandė ir Mantas Kuklys, ir kiti futbolininkai, tačiau arčiausiai tikslo buvo jaunasis Justas Lasickas, kurio galingą šūvį iš maždaug 18 metrų atstumo „Jagiellonia“ vartininkui, visgi, pavyko atremti.

Jau rungtynių pabaigoje priešininkai galėjo persverti rezultatą, tačiau vieno prieš vartus išdygusio balstogiečio smūgį Saulius Klevinskas atrėmė nė nemirktelėjęs. Dar vieno išpuolio metu per tą patį S. Klevinską perkeltas kamuolys prariedėjo visai šalia virpsto.

Visgi, paskutinioji žaliai baltų ataka atpirko visas rungtynių metu demonstruotas pastangas. Po keitimo pasirodęs Jorge‘as Chula atliko tikslų perdavimą Dariui Kazubovičiui, kuris galingu smūgiu galva nuo viršutinio virpsto pataikė į vartus ir išplėšė vėlyvą pergalę rezultatu 1:0.

Vilniaus „Žalgiris“ (Lietuva) – Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) 1:0 (0:0)