Be to, jau antrąkart šį sezoną uostamiesčio futbolininkai atėmė taškus iš "Ekrano" - jie kol kas vieninteliai yra įveikę panevėžiečius.

Surinkę 41 tašką po 16 susitikimų, "Ekrano" futbolininkai devyniais taškais lenkia rungtynėmis mažiau žaidusį Kauno "FBK Kauną", o "Atlantas" surinko 25 taškus po 16 mačų.

Kitose šeštadienio rungtynėse autsaideris Kėdainių "Nevėžis" Kaune triuškinamai pralaimėjo atsigavusiai Marijampolės "Sūduvai" 1:5 (1:0). Įdomu, kad po pirmojo kėlinio persvarą turėjo kėdainiškiai, tačiau po pertraukos "Sūduva" per pusvalandį pelnė penkis įvarčius.

Surinkę 20 taškų po 15 rungtynių, suvalkiečiai iškart šoktelėjo iš aštuntosios į ketvirtąją vietą.

Statistika:

"Ekranas" - "Atlantas" 0:0.

"Nevėžis" - "Sūduva" 1:5 (1:0). Marius Činikas (30); Gvidas Grigas (58), Ottavio Braga (62, 88), Darius Maciulevičius (69), Mantas Uselis (77).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

9. Šiaulių "Šiauliai" 14 3 3 8 13-21 12

10. Kėdainių "Nevėžis" 15 0 3 12 3-46 3.

Rezultatyviausi žaidėjai:

8 įvarčiai - Mantas Savėnas, Vitalijus Kavaliauskas (abu - "Ekranas"), Gvidas Juška ("Šilutė");

7 - Ričardas Beniušis ("FBK Kaunas"), Aivaras Laurišas ("Atlantas"), Giedrius Barevičius ("FBK Kaunas");