7-ą susitikimo minutę 36-erių metų „Mechelen“ klubo vartininkas atrėmė Denniso Praeto smūgį, 13-ą minutę jam neįmušė Stefano Okaka, o 89-ą minutę įveikti vartininko nepavyko ir Youri Tielemansui. Beje J.-F. Gillet visus tris kartus teisingai sureagavo. Po dviejų priešininkų smūgių kamuolį jis atmušė, o po dar vieno - net iš karto sugavo.

Mačas, kuris vyko Briuselyje, baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). „Anderlecht“ ekipa pirmavo 55-ą minutę po S. Okaka įvarčio, o „Mechelen“ futbolininkai rezultatą išlygino 94-ą minutę, kai kamuolį į savo vartus pasiuntė Briuselio klubo gynėjas Kara Mbodji.

„Mechelen“ klubas su 9 taškais užima 13-ą turnyro lentelės vietą, o „Anderlecht“ komanda (19 tšk.) yra trečia.