Įvarčius madridiečiams pelnė Nacho 17-ą ir Marcelo 81-ą minutėmis. Svečių ekipoje rungtyniaujantis olandas Wesley Sneijderis 53-ią minutę buvo išlyginęs rezultatą.

Rezultatas:

„Real“ 2 - 1 „Galatasaray“

17' Nacho [1 - 0]
53' Wesley Sneijder [1 - 1]
81' Marcelo [2 - 1]

„Real“:Keylor Navas, Marcelo, Danilo (72' Daniel Carvajal), Sergio Ramos (85' Arbeloa), Nacho, Gareth Bale (85' Denis Čeryšev), Isco (72' Lucas Vazquez), Luka Modrič (72' Casemiro), Tony Kroos (85' Asier Illarramendi), Cristiano Ronaldo, Jese (57' James Rodriguez).

„Galatasaray“ Nestor Muslera Micol, Hakan Balta, Koray Guenter, Tarik Camdal (46' Sabri Sarioglu), Lionel Carole, Wesley Sneijder (69' Alex Telles), Selcuk Inan, Emre Colak, Jose Rodriguez (82' Jem Karacan), Lukas Podolski, Umut Bulut (69' Olcan Adin).

Pirmas naujo Ispanijos „La Liga“ čempionato rungtynes „Real“ futbolininkai žais artėjantį sekmadienį, rugpjūčio 23-ią d. Jie išvykoje susitiks su Chichono „Sporting“ ekipa.

Turkijos pirmenybėse artėjantį savaitgalį jau įvyks antras turas. Pirmame „Galatasaray“ klubas sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Sivasspor“ komanda ir turnyro lentelėje dalinasi septintą vietą. Antrą mačą „Galatasaray“ ekipa rugpjūčio 24-ą d. žais su „Osmanlispo“ futbolininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)