Pergalę ketvirtfinalyje iškovojo turnyro favoritu laikomas belgas Davidas Goffinas. Jis 6:7 (7:9), 6:4, 7:6 (7:1) įveikė šeštą reitingą turėjusį portugalą Joao Sousą ir pusfinalyje žais su 2009 ir 2012 metais šiame turnyre triumfavusiu penktu pagal skirstymą brazilu Thomazu Belluciu, kuris ketvirtfinalyje 3:6, 6:4, 6:1 privertė pasiduoti ketvirtą raketę nugalėtojo titulą ginusį ispaną Pablo Andujarą.

Kituose ketvirtfinalio mačuose pergales iškovojo ir pusfinalyje tarpusavy žais antrą reitingą turintis ispanas Feliciano Lopezas, 7:6 (7:4), 6:4 nugalėjęs aštuntą raketę Santiago Giraldo iš Kolumbijos, ir trečias pagal skirstymą austras Dominicas Thienas, 6:4, 3:6, 6:2 įrodęs savo pranašumą prieš septintą pagal reitingą ispaną Pablo Carreno-Bustą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybas laimėjusiam tenisininkui atiteks 250 ATP reitingo taškų ir 80 tūkst. eurų čekis.